Цветна градина

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от denislav4o216 на 12.5.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. denislav4o216

    denislav4o216 Напреднал

    Здравейте модератори! Имам една идея, с която доста хора биха се съгласили. Ще ни е доста полезно, ако цветната градина бъде премахната и на нейно място да бъде направено ново поле за засяване, дървета, обори и т.н. А самите награди от там да им бъдат направени специални свободни места в небесната градина, това ще бъде наистина много полезно! Все пак като сте решили да слагате нови и нови обори, дървета и т.н нека да е честно ;) Надявам се да разгледате предложението ми защото е нетърпимо вече! Имам "хиляди" дървета, обори и т.н в инвентара си и просто няма къде да бъдат сложени...много хора ще се съгласят.
    П.С : Благодаря за шанса да се получи рецептата за сироп от новото събитие, защото е много необходима за направата на шоколадови палачинки при пекаря.
     
  2. desi232

    desi232 Посланик

    аз не съм съгласна,защото и да добавят нови редове,няма да са безплатни а с лг
     
  3. tani1980

    tani1980 Полубог

    Против.
     
    desi232 харесва това.
  4. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Може да направят редовете да се "отключват" с куест. Или съм прекалена оптимистка. ;)
    Иначе ми харесва идеята,че вече нямам място за цъкалки , но само в случай че редовете не се "отключват" с лалота.
     
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Против. Колкото и нови полета да има пак няма да има място за всичко. Кой е казал, че всичко трябва да е извадено по полетата? Отделно цъкалките в градините се повлияват от разните му продукти и носят значително количество то, а растенията - не, с растения нива трудно се вдигат. Също и още повече растения в куестовете, те и сега никак не са малко (особено напоследък).
     
    desi232 харесва това.
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    против
     
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Айде злите вещици пак с техния негативен вот. Все сте опозиция. Прехапахте лиси отровните езици като въведоха тайнствените бахарама обори. Играйте както си искате - не всички искат да играят като вас. Аз си държа на дърветата и оборите и като съм си накупил 30 кокошарника искам да си ги ползвам и 30-е. Не сте ми никакви за да ми натрапвате пикливия си начин на игра и да мислите че сте най - великите и по - добър начин на игра от вашия няма. Е не е така има. Аз вече не си правя труда да сея на острова. Само дърва. След като отключих нектара на спа мениджъра и си правя по 7-10 нектара на седмица и си трупам точки на острова. Така че оная другарка дето ми обясняваше на едно място - то без труд и копане няма награди - да съска срещу сянката си от яд - мога да си вдигам нивата и да си получавам банани и без да садя и копам.
     
    The.Farm и .water. харесват това.
  8. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    [​IMG] xD
     
  9. The.Farm

    The.Farm Болярин

    А тъй кажи им, шИ видът те... гиди дрипли и фанфаронки, На кладата, на кладатааа. Торквемада, къде си братко? Стани, стани да видиш тез изчадия, вещирички ниедни...
     
    Последна редакция: 13.5.16
  10. desi232

    desi232 Посланик

    малко е съмнително,отдавна не са пускали куест с редове и пак ще съм против
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Няма лошо от нови полета да въведат в играта,направо да пуснат две полета за дървета защото толкова ще ни са необходими,едно за острова едно за фермата.Също едно поле само,за обори на острова ,две полета за обори на фермата ,още едно поле за сеене на фермата и още едно поле ,за фермата за сеене.
    Всичко с полето за пълнолуние цветни градини ,небесни градини,като вземеш да цъкаш по полетата тъкмо един път ,да влизаш в фермата половин ден ще ни стигне, да си оправиш всичко.
    така че колкото повече полета има и ще се въвеждат в играта нови ,трябва да отделяш много време за нея,тогава много играчи ще се откажем от нея,ще ти дам пример какво стана с дъждовната гора имаш повече работа да го оправиш полето а цените паднаха на всичко ,така че само повече време ти отнема и дъждовната гора , да е оправиш и нея.xD
     
  12. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Относно ново поле за засяване и аз съм против, имаме си ги достатъчно.
    Просто ме поблазни идеята да се възползвам от наличните ми в инвентара цъкалки.
    Подредени на някой небесен ред поне ще влязат в употреба. :)
     
    desi232 харесва това.
  13. НощенБяс

    НощенБяс Кандидат за признание

    xDxDxDxD братле не били вещици а маймуни не обиждай така на халос. инак за идеята нито ме топли нито ме грее аз нямам нищо в килера. Нека пуснат който не иска да си държи цъкалките да прашасват в склада.xD
     
    fenomenalem харесва това.
  14. denislav4o216

    denislav4o216 Напреднал

    СТОЙТЕ СИ ТАКА БЕЗ ПРОМЕНИ!!! >:( СЛЕД ВРЕМЕ ЩЕ ВИ ВИДИМ КОЛКО ВИ Е ЗНАЕЛА УСТАТА СЕГА...УСПЕХ ВИ ЖЕЛАЯ ТОГАВА! ЗА 5 КУЕСТА ПО 1 РАСТЕНИЕ НА ПОЛЕ + ОБОРИ + ПРОИЗВОДСТВА, КАК ДА СТАНЕ??? АРЕ СТИГА ГЛУПОСТИ...СТИГАЛИ СА ВИ ТИЯ ПОЛЕТА.....
     
  15. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Полета за посеви и обори има 5, полета за цъкалки има 2. Високите нива искат много точки, едно дърво не дава 800 то за 9 часа, както една цъкалка примерно. Още полета - аз не съм против, но си искам и цветната градина.
     
    pigi102 харесва това.