Хроничния проблем

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от crazyfreak82 на 9.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. crazyfreak82

    crazyfreak82 Младши експерт

    Преди няколко дни питах как да пиша във форума като не мога да вляза в играта и за компенсация,но отговор не получих.МАЛОУМНИЦИТЕ да оправят поне това-да се пише във форума-преди малко можех да пиша някой админ да ми обере нивите(ако може да влезе в играта,няма да се учудя ако и те не могат),но няма как да пиша във форума.Ясно е че проблема НЯМА ДА СЕ ОПРАВИ-поне да има компенсации-ако ще ми удължавате куестта поне тук проявете малко разум-удължете го с ДВЕ СЕДМИЦИ.
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Предложението е логично и ще се постараем да стигне до немските уши! Силно се надявам да сторят нещо по въпроса и да променят сегашното положение.
     
  3. kukumicin

    kukumicin Подрастващ автор

    аз честно казано силно се съмнявам,че ще сторят нещо по въпроса.за съжаление нашите жалби стигат само до вас админите-вие хубаво ги предавате,ама на тях надали им пука.жалко е ,че в повечето случаи го отнасяте яко заради тях
     
  4. kosdas

    kosdas Анализатор

    проблема с форума е само един и лесно оправим трябва само да се добави един бутон вход
    а не само да влезнем и да четем и от долу да ми седи надпис ако искаш да пишеш се регистрираи или влез в профила си обаче недомислието е че липсва тоз бутон
     
  5. mim4o77777

    mim4o77777 Прохождащ

    Така си е загубихме доста с този проблем!!!!!!!!!!!:mad:Този един ден продължение е добре, но......не е достатъчно
    Компенсирайте с "бейби бум" поне да си изпълним повечето задачи;)
     
  6. kosdas

    kosdas Анализатор

    аз си държа на 100 гулдена8) компенсация
     
  7. gugigagi

    gugigagi Прохождащ

    А дано,ама надали.
     
  8. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Моля много админите, влезте и почистете каквото можете, засича, забива, не реагира на команди, техника имам, копам на ръка, садя на ръка, поливам на ръка, в пазара не мога да се свържа да купя каквото и било, даже и цветенцето вече не се върти, да не говорим, че е цяло чудо ако изобщо зареди пазара, в повечето случаи празен прозорец, просто нищо. Редовете в небесната едва след 60 пъти рефреш ги оправям, в повечето случаи се отказвам. Избягвам вече и врани, сови, дракони и всякакви там бонуси за ТО да пускам. Не е от компа, през 3 различни компютъра играя с три различни браузъра, едно и също нон стоп. Не е и от бавен нет, защото са 3 различни доставчици.
     
  9. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Моля те пробвай сега как ще е като се логнеш отново.
     
    Последно редактирано от модератора: 11.10.14
    tutifruti9 харесва това.
  10. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    През телефона съм в момента, има като че ли напредък.Благодаря много.
    И през компа е по - добре. Мерси :)
     
    Последна редакция: 12.10.14