Храна за животни

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от riki_199 на 18.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. riki_199

    riki_199 Прохождащ

    Днес реших да си купя от пазара храна за животни и бях неприятно изненадана.Има всичко да си купиш,но не и храна.И не е ,че не мога да развъждам дадено животно,а изобщо не виждам опция за която и да е храна.Къде ли не влизах,е няма.Да не говоря,че съм с Уиндоуз 10 ,но страшно бавно зарежда и от браузъра и от изтегления клиент.Явно все още нещо се дооправя.Но може ли,докато се изгладят нещата да можем да си караме на старото?
     
  2. Bamze

    Bamze Болярин

    Можеш да си караш по старому до 11 януари догодина. При зареждането на играта,най-долу върху дървената рамка има линк Към флаш и можеш да заредиш играта под флаш.;)
     
  3. ravengard

    ravengard Подрастващ автор

    Храна за животни има на пазара, ама е забутана ...
    https://prikachi.net/image/N3UiX
    [​IMG]
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Има тема с информация за пазара под Юнити, разгледай я, със сигурност ще откриеш къде се купува храната за животни.
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Пазар-чрез-unity.20337/
     
  5. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    в моята мелница не съществува животно "сънливец",съответно не мога при нужда да меля храна
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Храна за сънливци е точното наименование. (При мен я има, в основната мелница е; ако трябва презареди играта или погледни дали в мелницата не избран примерно раздела Събития, че поради тази причина да не я намираш.)
     
  7. riki_199

    riki_199 Прохождащ

    При мен това го няма.Има "Посеви",под него "Всички" ииии до там.Няма храна за животни и това е.Влизах,излизах,флаш вече не ми се зарежда ,абе вместо да се отпускам докато играя,аз взех да се напрягам.За мен тази игра е вид разпускане.Детето ми създаде акаунта и се отказа след два месеца.Аз я поех и така до сега.Хабиш нерви на работа-отпускаш ги с играта.Но ето ти на,и това вече няма тук-спокойствие.Разбирам,че е трудно.Но защо бе,хора,първо не я разработите напълно и чак тогава да ни прехвърляте.А сега -влизам в играта на Флаш и хоп,малко в нея и после ме изкарва и вече е другата.И там вече е мазало.Ще трая още малко и след 3 месеца няма ли оправия и мен няма да ме има тук.
     
    Последна редакция: 18.12.20
    .water. харесва това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    https://board-bg.farmerama.com/threads/Пазар-чрез-unity.20337/

    Избираш Животни (от място, където виждаш Посеви), след това избираш Храна за животни (от мястото, където виждаш Всички).
     
    riki_199 харесва това.
  9. riki_199

    riki_199 Прохождащ

    Благодаря!Как ли не го въртях,само този вариант не приложих. :)
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, за нищо. Приятна вечер!
     
  11. upsi2010

    upsi2010 Стажант

    Моля за помощ ,къде се намира храната на пазара .
     
  12. .water.

    .water. Адмирал

    Отваряш пазара- цъкаш на първото под иконата на хамбара излиза прозорче пише -посеви, животни ,плодове ,занаяти, продукти -цъкаш на животни- излизат ти 3 реда цъкаш на третия- пише всички -излиза ти прозорец пише ,за развъждане, храна за животни -цъкаш на храната .Това е през клиента .
     
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  14. upsi2010

    upsi2010 Стажант

  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля. Приятна вечер!
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.