"Харесване "

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Oskar на 16.12.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Oskar

    Oskar Подрастващ автор

    Искам да попитам екипа технически проблем ли е изчезването на надпис "Харесване " от тази вечер в моите постове в тема "Слухове и догадки " или е проява на нещо друго, което е добре да ми обясните тук ?;);););););)
    И защо такъв проблем няма нито един друг пост в целия форум ?
     
  2. Някак си сам себе си да харесаш не върви, нали? Затова въпросния "надпис" в твоя пост ти не го виждаш, но другите го виждат.
     
  3. Oskar

    Oskar Подрастващ автор

    Ами .......не знам xDНали ми беше два дни ментор ,при теб е възможно всичко ! Но това е друга история, някой ден може да я разкажа ;)
     
  4. Скарлет

    Скарлет Прохождащ

    абе младеж, мерси че ме разсмя сутринта с кафето, каква е връзката на твоето харесване на собствения ти пост с менторството на госпожата? Или проблема е друг?! ти нямаш ли си история че да разказваш чуждите?! Брееей, те правилно викат хората че паницата на другия винаги е по-пълна от собствената! Ай добро утро!xDxDxDxD
     
  5. Oskar

    Oskar Подрастващ автор

    xDДобър вечер ,господине , радвам се, че ви разсмях и удължих живота ви с няколко секунди !!!! Това поне ще е лична заслуга, без да се облажа от паницата на ближния !:p и най -вече от мазните баници на госпожа муши xDxDxD
    аз просто не ги харесах .....
    прав сте, че проблема е друг ,беше само стръв... и клъвнаха ;););)
    Аз "харесвам "да се забавлявам ,както и всички останали тук 8)