Фрапе Оле 2

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 26.1.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    В тази тема можете да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения за събитието!
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Подробна информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама​
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Чудя му се... Искам ли редичка, не я ли искам. От останалите награди оранжеви рисове, СХ и СТ бих взела. Май това е всичко, което ми е интересно. Струва ми се, че две превъртания ще са достатъчни.

    ПП1. Този път без сметки, без схемички.

    ПП2. От пълното изиграване се печелят 790 монети (1 - 30, 2 - 40, останалите - по 90). В странско попаднах на начертани маршрути и сметнати тръби. Който го интересува - цъкайте върху зелените глупостички там, за да видите. (Според написаното са необходими 220 прави тръби, 181 огънати, т.е. 9908 китки и 983 изскачащи.)
     
    Последна редакция: 26.1.18
    nefertiti и milkoga1 харесват това.
  3. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Този го пропускам... радвам се на почивката.
     
  4. tani1980

    tani1980 Полубог

    Така и така фермата разбутана, ще го почна без да си давам зор.В този си вид реда ми е безинтересен.
     
    eva-mina, Zlobara и DILQNADELI харесват това.
  5. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    [​IMG]
    Това е лоша новина,много лоша!!!

    Не ни изоставяй!!!Знаех си,когато се събудих тази сутрин,че нещо лошо ще се случи !

    п.п. В горното няма и грам ирония,а респект и уважение! За нещата, с които си ми помогнала в тази игра,най-вече,като таблички и схеми, но и със споделеното от Теб във форума....Благодаря!
    п.п.2 Надявам се да е временно....:cry:
    [​IMG]
     
    Последна редакция: 26.1.18
    nefertiti, -helixme4o-, kakata13 и 5 други харесват това.
  6. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    За пълно минаване с готови планове, поне на теста, трябват 219 прави и 183 извити тръби, т.е. 9942 растение и 987 изскачащи. Дали може да се спести нещо не съм проверявала. Печелят се 760 монети.
     
    sm0uk3r71, kakata13, eva-mina и 3 други харесват това.
  7. Az2

    Az2 Напреднал

    При предишната такава игра ми хартисаха бамбукови тръби. Сега щяха да ми свършат добра работа. :)
    И аз като Таня ще го играя полекичка, но си мисля, че доста продукти заминаха от фермата напоследък и щеше да е добре да имаме време да понатрупаме нови запаси. Да бяха пуснали игра на острова - повече щях да съм доволна. :)
     
    mi6elina84 и eva-mina харесват това.
  8. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз си спомням че на няколко нива спестявах. Ще играя. Монетите ще ми дойдат добре, както и редичката. После ще мисля за храна, обори и евентуално някой и друг банан да си помогна отварянето на тюлени.
     
    eva-mina харесва това.
  9. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Ох и на мен не ми се сади, че съм почнала толкова куестове от читалището с хиляди растения, стотици животни и производства и честно казано ми харесва да изпълнявам куестовете в читалището, обаче този тип ивент ми харесва също. та се триумя! xD
    Дано да може отново предварително да се редят нивата, реденето и избора на път най ме кефи. :p
     
    kakata13 и eva-mina харесват това.
  10. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Благодаря!
    Просто аз съм един мързелив използвач.И се срамувам от това.:eek:
     
    eva-mina харесва това.
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Върни се малко и назад в писанията в темата. Може би ще са ти полезни.
    :);)

    П.П. Реших да играйкам. За редичката, оранжевите рисове, парти врътките. А за СХ и СТ - и за тях, ако не ми писне от тръбички.
     
    krassimira и -helixme4o- харесват това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Мисля да го изиграя, събирам редчета, стикери, ще купя каквото мога.
    УСПЕХ
     
  13. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    Миналият път превъртях събитието. Този- редчето и цъкалките и другото докъдето докарам -дотам.Много бучкане последните евенти...
     
    Az2 харесва това.
  14. dedoto

    dedoto Адмирал

    и този ще играя ама много са орязали мижавите наградки от предния на никакви
     
    DILQNADELI и mell харесват това.
  15. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ох, ох, деветстотин и нещо изскачащи за 5-6 дневен евент ми се струва неосъществимо. Но, като съвпада с партито за 8 рожден ден, дано кисията да е развързана.
     
    shiky харесва това.
  16. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Е няма сега по пътя на тръбите друго освен монети със звездички. Обаче като има толкова места дет дават монети - и рибарство и брадви и това, и онова. Да си ни ги оставят да си ги трупаме - защо ни ги вземат. Ние сме си ги изкарали. Наше право е да си ни дрънкат в кейсийките - ако искаме ще ги позлваме сега, ако искаме след 20 подобни куеста.
     
    -helixme4o-, eva-mina, shiky и 4 други харесват това.
  17. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Това е страхотна идея, админи, моля предайте, където трябва.
     
    beti06 и eva-mina харесват това.
  18. .water.

    .water. Адмирал

    Мислех да пропусна фрапето ,но ударих 200% процента реколта така ,че ще го играя.Предния го пропуснах дано не се омотам с този.Успех на играещите го.
     
  19. eva-mina

    eva-mina Кандидат за признание

    Вече тръпна в ожидание да се увъртоля в тръболяци ;)
     
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    384 изкачащи от 3 полета с дървета
     
    uncleRex и Az2 харесват това.