Фрапе Оле Май 2018

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 29.5.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    В тази тема можете да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения за събитието!
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Подробна информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама​
     
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Обичам фрапе, ще поиграя :D
     
    лудакрава1, kakata13 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  3. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Пропускам го с чиста съвест.
    Честито нови растения, нови куестове и пожелания, всички да достигнат до секвоите и да доживеят Папрат от дъга! :)
     
    Последна редакция: 29.5.18
    sabchooo, kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Чудя му се.
    По-скоро не редичката ме блазни, а някаквата СХ и парти-врътките.
    До довечера ще умувам дали да се впусна в игра или не.

    ПП1. А за първата секвоя ще положа усилия, имам от много отдавна от Мишо Малинов едно неизпозлваемо ХЛ подобрение, сега е момента да се сдобие с основа, ама след колко ли време??? Но точките до последното ниво са уау, поне в момента ми изглеждат адски нереални. (Иначе хубави кошнички са приготвили за паралиите, но ще ги пропусна, не са ми никак по джоба.)
    ПП2. То може и късмет да извадя и да спечеля секвойка от сандъчетата, които ще получа.
     
    Последна редакция: 29.5.18
    .water., kakata13, cecomania и още 1 човек харесват това.
  5. terazinni

    terazinni Напреднал

    Такава инерция съм набрал, че ще го забърша и този куест. Растението е дългорастящо, мога да си спестя комбайна май.
     
    petty762, лудакрава1 и kakata13 харесват това.
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Имам въпрос какво ще дава Сандък за търсене на съкровище
     
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Сандък за търсене на съкровище
    [​IMG]
    на случаен принцип 1 от изброените
    ( 150 ТО х нивото, 150 ТрТО х нивото, 50 МП х нивото, 70 000 / 120 000 ТО, 70 000 / 120 000 ТрТО, 70 000 / 100 000 МП, 3 Безплатни завъртания, 4 / 8 / 12 Супер тор, 4 / 8 / 12 Дървесна тор, 2 / 4 / 8 Супер храна, 2 / 5 / 11 Фермерски монети, 10 Звезди, 3 / 10 Златни банан, 2 Тайнствено дърво „Дива роза“, 2 Тайнствено Бахама-дърво „Мадагаскар“, 2 Загадъчен обор „Виена“, 2 Загадъчен Бахама-обор „Волфрам“, 1 Басейн за омари, 1 Пещера за акули, 1 Басейн за крабове, 1 ЯМЧ, 1 Пай от Pinkie Pie, 1 Розово желе, 1 Щолен, 1 Самата невинност )
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Съкровището-на-краля-на-пиратите.16495/#post-132507
     
    .TAINNA., kakata13, DILQNADELI и още 1 човек харесват това.
  8. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Много тропически ще да дойде тоя ред нещо ;)

     
    .TAINNA., kakata13, fermer4etoo1970 и още 1 човек харесват това.
  9. БашФермер

    БашФермер Генерал

    хич няма да го играя това, нивата вдигат с луди цифри, а редовете продължават да дават смешни точки. в евент мога да се включа вече тогава когато наистина си заслужава копането, защото 10000 точки вече са повече от смешни. те и преди бяха, по- малко от един киш ама на база нивата що годе беше добре, сега това си е чиста подигравка.
     
    MARV3000, SULIO_PULIO1972 и .TAINNA. харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Ти ме разколеба и май ще си дам още почивка до футболното ;)
     
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Мисля да го изиграя, но наистина ли само трто ще дава реда?
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    И аз така мисля вече. Редно е за много милиардните китайци, както нивата им стават с много МИЛИАРДНИ точки ,така и в наградите вече трябва да се вижда нещо като 10 000 000*нивото ТО. Луди хора, ако ги накараш половината не могат да назоват името на числото на броя ТО за ниво 300:mad::mad::mad:. Въпрос към БП - колко живота са НУЖНИ ЗА ИЗИГРАВАНЕТО НА ниво 300???????
    П.П: Както бях и предположил ето я и първата стъпка за извиване на ръце към вече зомбираните играчи ( сигурен съм , че има такива) - Пакети за вдигане на нива (1500 % за цяла седмица - уаууу):mad::mad::mad:. Надявам се алчността им да им забие прът в колелата им и да отдръпне и сегашните любители на кошници от играта, по-точно от платената част на играта. Аз моите 20 лева, вместо за кошница за 1500% за виртуалност, ще ги сложа на реалната скара;).
     
    Последна редакция: 29.5.18
    MARV3000, eva-mina, БашФермер и 7 други харесват това.
  13. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Все пак не може ден и нощ на скарата....Трябва и да се играе! Ще го играя - както някой каза по инерция, пък докъдето стигна с тръбите. Успех зомбита:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Наумувах се. Пропускам го това.
    Първото издание ми беше интересно. Второто го играх по инерция или за едната фермерска чест. Това го игнорирам. Не искам редичка. А за няколкото парти врътки и малкото СХ не ми се копат около 15 хил. растения. Вече и редички не искам, не и такива.
     
    milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Гласувам ЗА пропускането :D
     
  16. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    пишете и мен в списъка.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. goho2

    goho2 Стажант

    Научи ни на лесно да даваш какво ще ни трябва.Сега като смяташ да не играеш няма ли да ни кажеш какво горе долу ще ни трябва ?
     
  18. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    За производството в мелница се нуждаете за спестовния вариант от: бамбук - 8022 и 817 -гаечни ключове, които можете да направите нужните - 153 прави тръби и 119 извити тръби.
    за версията, в която изчиствате всички печалби: 209 прави тръби и 189 извити - 10 010 бамбук и 1005 гаечен ключ.
    Общия брой на нужните звездни талери за вземане на редичката - 92
    От спестовната версия можете да спечелите - 56 звездни талера.
    От версията за изчистване на всички печалби може да спечелите - 56 звездни талера.
    За да вземете реда трябва да изиграете веднъж втората версия за всички печалби и спестовната до 8-та задача включително :
    Можете да продължите и да купувате кутии в магазина [​IMG]
    Съдържание на кутията за търсене на съкровища - Кликнете -
    С любезното съдействие на холандския фенсайт , тук имам снимки на двете възможни версии: кликнете на изображението за по-голям размер:

    [​IMG]
    Ниво 1 спестовна версия:
    8 Прави
    3 извити

    [​IMG]
    Ниво 1 е за всички награди
    16 Прави
    7 извити

    [​IMG]
    Ниво 2 спестовна версия
    6 Прави

    [​IMG]
    Ниво 2 е завършено за всички награди
    10 Прави
    8 извити

    [​IMG]
    Спестяваща версия на ниво 3
    24 Прави
    6 извити
    [​IMG]
    Ниво 3 завършени всички награди
    30 Прави
    12 извити

    [​IMG]
    Спестяваща версия на ниво 4
    26 Прави
    6 извити
    [​IMG]
    Ниво 4 е завършено
    21 Прави
    22 извити

    [​IMG]
    Ниво 5 спестовна версия
    18 Прави
    10 извити
    [​IMG]
    Ниво 5 е завършено
    20 Прави
    14 извити


    [​IMG]
    Ниво 6 спестовна версия
    21 Прави
    24 извити
    [​IMG]
    Ниво 6 е завършено
    19 Прави
    28 извити


    [​IMG]
    Ниво 7 спестовна версия
    22 Прави
    16 извити
    [​IMG]
    Ниво 7 е завършени всички награди
    20 Прави
    24 извити

    [​IMG]
    Ниво 8 спестовна версия
    16 Прави
    12 извити
    [​IMG]
    Ниво 8 е завършено
    24 Прави
    22 извити


    [​IMG]
    Ниво 9 спестовна версия
    22 Прави
    24 извити
    [​IMG]
    Ниво 9 завършено
    22 Прави
    26 извити

    [​IMG]
    Ниво10 спестяваща версия
    30 Прави
    18 извити
    [​IMG]
    Ниво 10 е завършено
    27 Прави
    26 извити
     
    Последна редакция: 30.5.18
    eva-mina, XxAaRrIi_2000, sm0uk3r71 и 5 други харесват това.
  19. mell

    mell Редовен

    След като непрекъснато се дават редове даващи сандъци, които се повтарят, защо няма например сандъци, които да дават и цъкалки, но не с 100 То, в с такива които са били награди за редове или в миналото при плащане /Хари Кравайчето/ , или пък нови но с големи То/ТрТо. Това е логично с оглед на непрекъснато повишаващият се брой нива в играта. При сегашното състояние на редовете и съндъците/например новият евент -10 000 ТрТО, 100 ТрТО х нивото, 1 Сандък с мъхнати пенита/ стимулът за играчите е минимален.
    А и сандъците не са много дашни -например при мен от пълнолунните в 99,99 % от случаите ми дава по 1 бр. от някое растение. И чак нямам желание да отварям сандъците.
     
    shiky, .water., milkoga1 и 7 други харесват това.
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    напълно съм съгласна с теб трябва да има и бонус плевня бонус точки лалогулдени трябва стимул на фермера зада играе дадено събитие, определено липсва стимул вече в тази игра
     
    shiky, dedoto, sm0uk3r71 и 5 други харесват това.