Фестивал Хайланд

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от gigi_421 на 28.9.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Можете ли да ми кажете подобренията на Време за танци, след първо обиране, от къде се взимат?
     
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    от вазичката, при цъкалките. Пиши в търсачката как се казва и ще те заведе там
     
  3. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Проверих. Няма подобрение. Мисля, че след като са приключили трите обирания, прибере се в инвентара и се постави наново, се губи подобрението. Така ли е? Извинявате, но не съм написала правилно въпроса си в началото! :oops:
     
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Ще се наложи да оставите ИД, за да може екипът да провери
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, така е, след прибиране в инвентра цъкалката отново става Време за танци.
    А с още подобрения биха могли да разполагат купуващите кошници.
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Благодаря, но не мога да ги закупувам :(

    gigi_421ID: 54822871
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, за нищо.
    (И без кошници се получава.)
    Усмихнат ден!
    :)

    Няма какво да се проверява, няма грешка, това с подобрението е така заложено в условията на събитието.
     
    milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  8. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Благодаря!:)
     
  9. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    само не можах да разбера как по друг начин може да се получи ново подобрение освен с покупка:oops:
     
  10. staneli

    staneli Старши болярин

    Здравей. Без покупка на кошница няма как да се получи друго подобрение. Мисля, че Муши има предвид, че и без закупуване на кошници може да се изпълни събитието :).
     
    kakata13 харесва това.
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Точно това имах предвид - че второ подобрение без покупка не може, а събитието се изпълнява (с малко повече копане) и без кошници.
    :)
     
    kakata13 харесва това.
  12. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    То да е малко........... Но няма как- ще се копка :)
     
    kakata13 и mushnu4ka харесват това.