Фермерски магазин

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnuk на 3.4.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Видяхте ли новите дървета във фермерския магазин?
    Какво ви е мнението?
     
  2. -dd76-

    -dd76- Редовен

    Видях ги че са в различен цвят-дали ще са за постоянно или ще са временни?Иначе само Златния дъжд си заслужава(за който го няма)според мен.
     
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    обезсмислят ПИТ
     
    Mojito и Луд_Фен харесват това.
  4. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    А при мен що ги няма-или това е само за премиум играчи
     
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    влез в ограничени трябва да ги имаш
     
    Mojito и Луд_Фен харесват това.
  6. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Май не влизам където трябва-къде е този фермерски магазин.Пише овощна градина-обикновени дървета-до ябълка.А ми трябват някои дървета
     
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    червената кошница и после в паричката от там в ограничени
     
    Mojito и Луд_Фен харесват това.
  8. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Кошничката,втория ред до тракторчето са монетките;)
     
  9. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Благодаря за отговора-пропусната тема за четене:music:Ще си купя ама другия път-1 фермерска монета имам Пфу:mad:Така че ПИТ е добре дошъл:p

    И все пак мисля че ПИТ не е безмислен.То аман от събития .евенти,итн.-та да не се сетя къде е фермерския магазин.>:(Последно беше песента на Ингрид-е тогава спечелих доста монетки та си купих разни дървета.Играя за удоволствие и когато мога и доста често пропускам специални игри итн.Пък аз си мислех че отново попълних редицата на заспалите фермерчета ха ха ахxD
     
    Последно редактирано от модератора: 21.4.17
  10. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Може ли някой да ми обнови фермерският магазин:) Благодаря предварително:)

    ИД 53416977
     
  11. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    Не виждам кое е за обновяване?
     
    лудакрава1 харесва това.
  12. **kukundrela**

    **kukundrela** Стажант

    Тюю затриха ми търговийката с дърветата
     
  13. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз мисля че може да пуснат някоя рецепта за занаят по-нататък. Тея цени от 100-200 лалота за рецепта са безбожно високи, а не всички ги имат. Реда дето дава чатни също беше много скъп, да не говорим че като прибавиш и цъкалките за него хептен.
    От време на време купувам някоя и друга рецепта когато има намаление, ама не всеки път мога да си го позволя.
    А ко са решили при всеки бейби-бум да има и падаща монетка, мисля че ще е добре. Иначе ако карат само на снадартните стоки които могат да произведат новите фермери (ако има такива) едва ли биха влагали време ир есурси в занаятите.
     
  14. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Аз ли нещо не вдявам......уж днес 1,пише у магазина 30 дни,пък стоките сякаш са си същите,май няма промяна...