Фермерски експрес липси

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от misbyly на 13.6.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. misbyly

    misbyly Стажант

    От снощи и тази сутрин ми няма оборите получени от експреса ID: 39933410
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    3 във фермата и 3 на баха са взети от влакчето.
    От тях 5 са отворени (оранжеви лъвове, оранжеви папагали и оранжеви крокодили на баха, във фермата оранжеви фазани и червени котки) и 1 има на основното поле, който още не е готов за обиране.
     
  3. -melani14-

    -melani14- Подрастващ автор

    Здравейте, като получа обора от експреса, под какво име да го търся - тайствен обор или загадъчен обор?
     
  4. staneli

    staneli Старши болярин

    Тайнствен товар
     
  5. -melani14-

    -melani14- Подрастващ автор

    И на двете си ниви закупих обори от експреса, изписа ми че товара е доставен и когато реших да го поставя, не го намерих....
     
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, потърси ли и на двете места - остров и ферма? Ако не ги откриеш , пиши тук за да направим проверка, но остави ИД и опиши кога и какви точно обори си взел/а - за острова или за фермата?!
     
  7. -melani14-

    -melani14- Подрастващ автор

    Проверих за всеки случай и на двете места, но ги няма, бяха обори за фермата ИД:23325073 на другата 36782474

    -----
    Нито тайнствен нито никакъв обор нямам в склада, нито ня фермата нито на бахарамата, а съм пуснала и на двете....Това някакава подиграфка ли е с нас фермерите....? ИД:23325073
     
    Последно редактирано от модератора: 14.6.21
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    В този акаунт влакчето е пускано 2 пъти - за Тайнствен товар II (това е за Бахамарама).
    И двата се намират в менюто, при оборите.

    П.П. Абсолютно същото е и в акаутт с ID 36782474 - 2 пуснати влакчета за баха товари, и двата се намират в менюто.
     
  9. -melani14-

    -melani14- Подрастващ автор

    То хубаво се намират в менюто, но при мен не се показва, оставила съм 2 полета на плантацията, сложете ги вие, щом ги виждате.
     
  10. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, виждам, че в акаунт 23325073 вече са поставени и са "излюпени" новите обори.
    В акаунт 36782474 също са поставени и получени новите обори.
     
  11. staneli

    staneli Старши болярин

    Брех, оказа се, че и моите тайнствени товари от бахамата ги няма, или поне аз не ги виждам в менюто, а до онзи ден си бяха там. Тези за основната ферма са си в менюто - 5 бр. виждам ги, но бахамските ги няма. Поне 7-8 бр. трябва да са, не помня точно.

    id 14342336
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    7 бр. налични в менюто.
    (Но ако гледаш в дъждовната гора - не се виждали там, днес това щяло да бъде оправено.)
     
    staneli харесва това.
  13. staneli

    staneli Старши болярин

    Благодаря, Муши, точно на дъждовната гора ги търсих - там исках да ги сложа, при другите гадинки. На плантацията сега и аз ги видях, ама там дървесата няма да си бутам. Ще почакам да оправят проблема.
    Хубав ден!
     
    mushnu4ka харесва това.
  14. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, излез и пак влез в играта и провери дали се виждат. Синхронизацията свърши и казаха, че вече са оправени няколко от проблемите.
     
    staneli харесва това.
  15. staneli

    staneli Старши болярин

    Благодаря, вече си виждат. Хубав ден!
     
  16. PANTERA-007-ROSKO

    PANTERA-007-ROSKO Стажант

    Здравейте,
    преди два/три дена 14/15.06.2021 г. закупих 12 или 13 тайствени товари като платих и по един лалогулден да дойде влакчето отново веднага.
    + поне още около седем товара със замяна.
    нямам ги в инвентара при животните.
    имам поне още няколко товара закупени по ранно.
    Моля Екипа да ми провери профила, да въстанови закупените и заменени товари, ако се налага да уведоми Бикпойнт за Грешката.
    PANTERA-007-ROSKO
    ID: 13167020
    Благодаря.
     
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    16 бр. Тайнствен товар II (за бахамарама) се намират в интвентара, т.е. в менюто. А също и 1 бр. Тайнствен товар (за основната ферма).
     
  18. PANTERA-007-ROSKO

    PANTERA-007-ROSKO Стажант

    Благодаря за проверката.
    аз ги търсих в Фермата.
    не съм проверил BAHAMARAMA.
    :D:D:D
     
    mushnu4ka харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.