Фермерски експрес за стръкчета

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnuk на 24.8.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Имам доста непотребни бахама дървета. Ще ми се и те да участват в събитието.
    Иначе интензивно товаря, не ми свиди за товар на стойност 2070, материал предостатъчно.
     
    tani1980 харесва това.
  2. tani1980

    tani1980 Полубог

    Аз ли нещо недовиждам или наистина почти няма разлика между Индийското орехче и Сапуненото дърво в калабалъка край другите?Разликата им е почти нищожна, можело е да се постараят повече...Човек като нищо в бързината може да премахне не това което иска.
     
  3. seduction12

    seduction12 Младши експерт

    Да питам от кое стръкче имаш най-голям шанс за XXL дърветата като клокочката XXL например?
     
  4. .water.

    .water. Адмирал

    Златните то си пише имат най-голям шанс .
     
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Индийското има по-остър връх, отделно е ХХЛ (това, което може да се падне от влакчето).
     
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    на някой падна ли му се нещо от новите?
     
    georgiev харесва това.
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Мда. (Липсват ми Дърво козя върба и Бахама-дърво, второто не е толкова важно, има го като награда в куест в читалището. И секвоя ХХЛ си нямам, ама и за нея много не приритвам.) А общо взето новите ХХЛ на килограм се паднаха. А от редовите ХХЛ - само захрен клен. (Но при другите стръкове пак ме споходиха няколко каталпи ХХЛ.)
    П.П. Всичко това от по 30 броя от двата вида, златни.
     
    Последна редакция: 24.8.17
    staneli и Пума~` харесват това.
  8. staneli

    staneli Старши болярин

    Ей, Муши, ама си чевръста xD. Аз извозих едва 6 и седмото след малко ще взема. Три за бахамата - палма салак от сребърно, от златни - ХХЛ акация и ХХЛ дуриан. Другите все от златни, за фермата след малко ще бучкам, първо да си обера китките от събитието...
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ми, изръсих някой гулден, намираше ми се още от месечния лимит, признавам си без бой, но исках да се подсигуря, нали са ми слабост дърветата :oops:. От тук до края без кинти все се надявам, че ще се пръкнат и липсващите две :p.
     
  10. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Искам да попитам само тези дървета от таблицата ли се падат?
    Експрес Август 2017
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Тайнствено дърво
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Тайнствено Бахама-дърво
    XXL дърво според нивото ви
    Магеланов бук
    Дърво козя върба
    Тис
    Сребърно дърво
    Дърво клокочка XXL
    Секвоя XXL
    Дърво бреза XXL
    Копринено дърво XXL
    Дърво круша „Червена д'Анжу“ XXL
    XXL дърво според нивото ви
    Палма салак
    Хинап
    Дърво китайска ягода
    Бахама-дърво
    Дърво дуриан XXL
    Сандалово дърво XXL
    Смирна XXL
    Акация XXL
    Дърво индийско орехче XXL


    Защото аз сложих едно тайснтвено дърво снощи и тази сутрин ми се падна Дърво кохвай ХХЛ, а не е описано тук, че ще се пада. Или просто тук са описани само тайнствените/нови които могат да се паднат. Извинявам се предварително, ако въпроса ми е глупав :)
     
    The.Farm харесва това.
  11. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Често срещано явление. Виж в табличката какво са драснали хитреците. XXL според нивото Ви. Демек, гадините може да те напълнят с КоФтивайчета... колкото си искат. Колко подло, аз протестирам... ще внеса нота пред постоянният съвет за сигурност на ООН.

    П.п. Взимай ако можеш по възможност сребърно или златно. Ще им видим "златния" шанс. Мушеницииии...
     
    Последна редакция: 25.8.17
    milkoga1 и -dd76- харесват това.
  12. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    падат се ххл дървета от всички видове, до които имаш достъп, освен новите в таблицата.
     
  13. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Благодаря за бързият отговор ;)
     
  14. БашФермер

    БашФермер Генерал

    Аз вече я обрах новата реколта. От всички нови имам, сложени са в разсадниците, наторени и дават плод за новите куести, че останаха нивата само с тия новите попълнения. Продължавам да товаря, но само за бахама, че за там никой ххл, с добри точки, не е излишен.
     
    sm0uk3r71 и pepa551 харесват това.
  15. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Всекиму такъв късмет.За сега 4-финапа:p,салак и абаносово дърво ХХЛ.Доволна съм:)
     
    Последна редакция: 25.8.17
  16. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    аз се чудя що само салата при мен, а те са мятали през дувараxD
     
  17. gadost

    gadost Подрастващ автор

    Добро утро ! Влизайки тази сутрин в играта установих,че пак ни прецакаха !Последно в 1 през нощта цените на дърветата бяха доста по-големи ! Исках да метна на експреса докато си пия кафето ,но голяма брадва ! На половина са орязали стойността на дърветата !
     
  18. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    Здравей,на кои дървета са ти различни цените?При мен всичко си е като вчера.Предполагам знаеш,че има разлика в цената на основата и подобрението на дърветата.
     
  19. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    объркала си се , гледала си в склада цените , а те са различни от на влакчето
     
  20. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    Не се учудвай! На мен ми се падна бананово XXL. Направо паднах!