Фабрика..

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от yanina494949 на 24.7.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. yanina494949

    yanina494949 Кандидат за признание

    Ще произвежда ли тази фабрика пили само при ъпрейд ще дава супер или тор мими не се разбира моля за малко повече разяснение
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    това е предмет, който се надгражда и всеки следващ ъпгрейт дава по-добър бонус. Не произвежда нищо.
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Доколкото разбирам от наличното инфо, купуваш основна за 500 000 МП, надграждаш общо 10 пъти срещу 250 ЛГ и евентуално още 2 пъти от предстоящото пълнолунно събитие, достигайки мини фабрика 3, т.е. 17 400 ТО и 1 безплатно завъртане... Въпрос: ако не си платил 250 ЛГ за първите ъпгрейди, ъпгрейдите от събития горят ли?
     
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И от мен въпрос:
    Само основната ли ще купуваме? И ще събираме или купуваме ъпгейти за нея? И тя в някой момент ще стане следващ вид?
    Или после ще ни предложат да си купим и другите фабрики?
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Ъбгрейдите си стоят няма значение от къде ги вземеш, всеки използван променя с 1 ниво. Ако не си купиш тези от магазина а използваш само от куеста ще имаш Основна фабрика 2

    Купуваш си основата срещу МП. Ъбгрейди можеш да печелиш от евенти и/или да си купиш от магазиан, за сега това са опциите, за да получиш по-добър бонус. По нататък какво ще стане и дали ще могат да се купуват други ......
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Т.е. Основната в някой момент ще стане Мини, след това тя ще стане На успеха и т.н.
    Правилно ли разбирам?
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Когато използваш достатъчно ъбгрейди. За всяка промяна ти трябва ъбгрейд, няма да стане от само себе си.
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Е тъй, де, това има предвид под "в някой момент". След съответното количество ъпдейти.

    И още две питания:
    1) Дали утре най-сетне ще начислят футболните ъпгрейти на цъкалките "Оле..."
    2) И ще може ли Оле, Франция с ъповете да се поставя на Игрището?
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Нещо не се разбираме или поне аз нещо не доразбирам... Купувам си Основна, но не си купувам ъпгрейди с ЛГ, а започвам да събирам ъпгрейди от събития и например от 5 събития събирам общо 8 ъпгрейда... Въпроси: 1. Възможно ли е ъпгрейдване с тези 8 ъпгрейда от събития, прескачайки тези с ЛГ (или задължително първо минавам през ъпгрейди с ЛГ)? 2. Ако отговорът на въпрос 1 е отрицателен, възможно ли е ъпгрейдите от събития да се събират (запазват) и ако един прекрасен ден ми се откъснат от сърцето 250 ЛГ, да ъпгрейдвам първо с тях, след което да използвам събраните/запазените от събития?
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Утре след 3 ще ги начислят, ще попитам.
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    не може да се поставя на новото поле, според тестовете.

    ъпгрейдите не са под номерация, използваш тези, които си спечелил, ако не искаш да купуваш.
     
    .TAINNA. и mushnuk харесват това.
  12. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Е нали това казаха, ъпгрейдваш с тези които имаш, никои не те задължава да си ги купиш можеш да събираш само тези от куестовете.
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Във фая пише: "Първите подобрения ще са достъпни срещу ЛГ, в бъдеще се очаква да има и други опции за получаването им.", за това исках да се доуточни има ли някаква поредност или не... Благодаря...

    Разбрах де, просто по-бавно загравям :) Благодаря за търпението! 8)
     
    .TAINNA. и mushnuk харесват това.
  14. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Първите в смисъл, че най-напред можеш да си ги купиш, в куеста по бавно ще стигнеш до тях :)
    Важното е, че се разбрахме.
     
    .TAINNA., mushnuk и fermer4etoo1970 харесват това.
  15. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Вдигна ми настроението като се сопна... Усмихнат и слънчев да е денят ти! :)
     
  16. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Приятен и усмихнат и на теб :) Не съм се сопала, ама по-някога така звуча :oops:

    Колегите твърдят, че би трябвало, но наистина на тест не може. Ще видим утре, ако не става пиши.
     
    .TAINNA. и mushnuk харесват това.
  17. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Нещо не ми грабна оЧото тази нова фабрика...
     
    fermer4etoo1970 харесва това.
  18. dedoto

    dedoto Адмирал

    доколкото разбрах ще има нова опция техника за обиране въпроса ми е ще бъде ли добавена към съществуващите купони които имаме или ще трябва да се закупува отделно?
     
  19. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Добавена е в съществуващите.
     
    dedoto харесва това.
  20. dedoto

    dedoto Адмирал

    това е добре блатодаря за уточнението