ФЕРМАТА - подредба на полетата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от toshko_ck на 9.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. toshko_ck

    toshko_ck Подрастващ автор

    Здравейте , нещо не ми харесва начина на подредба на полетата на "горската поляна" и на острова - та някоя може ли да ми предложи най оптималния вариант за тези места така че да имам най много големи полета - ако приложите и снимка ще съм ви много благодарен .
     
  2. koteto9

    koteto9 Старейшина

    чакай РАЗШИРЕНИЕТО тогава ще има много място
     
  3. grueva

    grueva Стажант

    Време е да се направи още едно поле. Има много обори и дървета и няма място за полета с посеви.
     
    desi232 харесва това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    С това темпо на нови обори и дървета и разширение да има, пак няма да се събератxD.
    Иска ми се да има поле само за обори, поле само за дървета и за сеене:p, куестите са много и трябва да махаме обори и дървета за всеки нов евент:mad:, което не ми харесва.
     
    desi232 харесва това.
  5. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    на мен ми стига -мармаладажия съм и съм тряснала 1х1 лехи на едното поле а куестите в читалището ги карам 1 след друг не е задължително всички на веднъж защото преди време бях останала само със куести за селекция,но все пак ако има и друго и него ще оползотвора но това със предложението на Пепеляшка не съм съгласна за определяне на полета за животни,сеене и друго нека да си припомни утмналия туку що Полски евент от животните изкачащи нямаше
     
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:кое ти пречи
     
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Не ми пречи нищо, освен това, че все махам и слагамxD.
     
  8. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    един вариант на горската поляна е с 24 малки поленца, за дървета да кажем и 40 големи полета:
    gorska.png

    И за острова с 40 големи полета и 28 малки полета:
    ostrowa.png
     
  9. h☻ppy

    h☻ppy Прохождащ

    Бахама събира 41 големи полета

    [​IMG]
     
    Катеринка харесва това.