Три идеи

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от toshko_ck на 5.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. toshko_ck

    toshko_ck Подрастващ автор

    Здравейте , искам да направя предложение относно три неща :
    1. Да се увеличи площта за садене на бахарама острова ,не да се пускат подобрения или някакви новости ,защото вече си имаме "острова на съкровищата" , защото към момента е много малко няма достатъчно място за садене , ако сложиш и животните полетата стават много малко , а според мен еднакво са важни както растенията така и животните.
    2.Относно пълнолунието - тук темата е много обширна затова ще вметна само най-важното за мен - трябва да се направи така че или да е поне два дни или да се сади на всички полета ,защото и там куестовете станаха много , а времето за изпълнението им е прекалено малко.
    3.Относно развъждането на животни - предлагам да се направи някакъв нов вид храна , която да може да се меля постоянно в мелницата , да не е супер храна , защото то и тя се меля постоянно ама става много бавно , а и там вече 90 % от животните се размножават - не е правилно според мен три дни да мелиш 6 броя супер храна и накрая за 45 минути да отидат а дефакто нищо да не си направил като изпълнение на куест
     
    ficho_123 и Annabelx харесват това.
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    1-ва идея - има логика, реално приложимо е, наложащо е според исканите точки и предоставената площ за ползване!
    2-ра идея - също съм съгласна с описаните доводи, като се има предвид, че растенията не могат да се купуват.
    3-та идея - тук мога да кажа, че има куестове, които дават като награда супер храна, докато дойде ред на събитието "бейби-бум", можеш да събираш и мелиш супер-храна, преди това да селектираш за мен си на загуба. В много случаи е по-изгодно да си купуваш селектираните животни вместо да ги произвеждаш.
     
    SULIO_PULIO1972 харесва това.
  3. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    1. и 2. За
    3. Крайно време е да направят възможно меленето на суперхрана и на Бахама. И оправдания от сорта - не е възможно, защото се използват суровини от фермата не важат - анакондите ядат кокошки и зайци, а слоновете - копър, целина и ябълки, на папагалите също се използват ябълки.
     
    chaikatabs, billy97, bayVasil и 4 други харесват това.
  4. HULIGAN71

    HULIGAN71 Подрастващ автор

    За 1 2 и 3.
     
  5. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    За 1 и 2. За 3 - да, добре би било да може да се мели суперхрана и на острова.
    Като допълнение към 1 бих предложила меленето на храна също да дава точки опит за фермата или острова, в зависимост къде се мели.
     
  6. toshko_ck

    toshko_ck Подрастващ автор

    А как може това да стигне до хората , който правят подобрения по играта ?
    Тук виждам и коментар от администратор може би тя ще даде повече яснота , че така само да си го говориме и никой да не взема никакви мерки нещо няма логика .
     
  7. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Всяка седмица изпращаме на колегите идете от форума получили подкрепа. Но дали и кога ще бъдат реализирани никои от нас не може да каже.
     
  8. mamahadi24

    mamahadi24 Стажант

    аз също съм съг.асна с идеи 1 2 и 3 на иг,ача т,ябва да има подоб,ения на бахама,ама по.етата за засаждане са ма.ко съг.асна съм и със супе, х,аната т,ябва да се п,оизвежда и на ост,ова
     
  9. toshko_ck

    toshko_ck Подрастващ автор

    А ще разбера ли по някакъв начин ,кога предложението ми е изпратено до хората зависещи от тях?
     
  10. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Идеите ги бива, за съм и ги подкрепям. Както съм за, супер храната за селекция на острова, да се отдели от тази на фермата. Нека да храним островните добичета с островна супер храна, която при мелене, да дава ТрТО.
     
  11. grueva

    grueva Стажант

    Моля пуснете поне още едно поле за садене. Оборите и дърветата станаха твърде много и няма място за другите насаждения.
     
    .water. и desi232 харесват това.
  12. kaka_Galq

    kaka_Galq Подрастващ автор

    Здравейте, аз малко късно се включвав в темата, тъй като вече са взети мерки по 1 и 2 въпрос и ако не възразявате ще се включа малко по третия проблем
    Играя от около година и половина, 88 ниво съм, изпълнила съм 48 куеста от читалището без да броя занаятчийските, в момента имам 52 от които 26 развъждане и 3 с включено развъждане. Играя редовно, почти не пропускам събитие и наистина трябва да се направи нещо със супер храната. Активирам си супер мелница, меля постоянно супер храна, позволявала съм се да си купувам пакети на бейби бум и пак не успявам да напредна с куестовете , и това е много депресиращо.
    Моля, помислете за намаляне на времето за производство на супер храна и включването й в мелницата на острова (все пак и там има развъждане на животни)
    Харесва ми играта и се надявам да има някакво решение преди да съм се отказала да играя :( :cry:
     
  13. НощенБяс

    НощенБяс Кандидат за признание

    поздравления колега точка 1 и 2 са вече реалност остава 3 точка и аз гласувам ЗА пускането на супер храна в мелницата на острова. ма онези роботирани немци надали ще го направят. Единствено индийчето да го стори
    преди да са му имплантирали чипxD
     
    desi232 и .water. харесват това.