Тримата мускетари

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 21.2.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Тримата мускетари

    В тази тема можете да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения за събитието!


    Моля, да я използвате по предназначение!

    ЧЗВ

    [​IMG]

    Пожелаваме ви успех!
    Екипът на Фармерама
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За редичката и цъкалките към нея ще са необходими 1260 саксии и теменужки (16,8 хил. бели или 8,4 хил. оранжеви или 4,2 хил. сини) 1350 саксии и теменужки (18 хил. бели или 9 хил. оранжеви или 4,5 хил. сини). (3 саксии получаваме аванта от играта, т.е. трябва да направим 42).
    Чудя се играе ли ми се или още малко да си почина от копане под час. До довечера ще обмислям.

    Към екипа: А няма ли да дадат за проба някоя аранжировка? (Че и да спести мъничко копането xD)
     
    Последна редакция: 22.2.18
    MARV3000 и eva-mina харесват това.
  3. phkolev

    phkolev Стажант

    Ако може поне по една аранжировка (или по-добре по две) с различните видове теменуги ;)

    Нашите приятели от БП май с всеки ивент увеличават бройките, особено на изскачащите.
    Та въпросче към Муши: дай акъл кое би дало повече изскачащи (без Харита) - обори/производства, дървета или растения?
    Че не ми се разбутват животинките, ама ако се налага ...
    Иначе бройките на теменугите са лесно достижими, особено ако си садим само сини теменужки ;)
     
    Последна редакция: 21.2.18
    MARV3000 харесва това.
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Според мен или обикновени дървета (т.е. не ХХЛ) или най-дългото растение, с което разполагаш, ще дадат най-много изскачащи. Но и оборите, особено по-дългите, също ще дадат изскачащи.
    Трудно е да се предвиди. При всеки е различно (ниво, процент на купите, руна на дървото и т.н.)
     
  5. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    По-принцип растения ( под секрет ), ако не са разбутали нещо. Няма този път аванта :cry:
     
    FrozenKiss, milena7004 и mushnuk харесват това.
  6. phkolev

    phkolev Стажант

    Благодаря, Муши!
    То наистина е различно за всеки, ама аз от години не мога да хвана някаква закономерност, всеки път ми се струва различно. Иначе нивото ми е средно (130+), руните са активирани, процентите на купите са 90+ (само дето трябва да поставя самите купи някъде, добре че ме подсети ...)
    Понеже и мен ме домързява с постоянно джуркане на полетата, мисля набързо да си спретна микс от дълги производства, малко дръвца и дългите растения, па каквото сабя покаже ...

    Успех на всички играещи ;)

    P.S. Благодаря и на Диваненцето за споделения секрет! Обещавам да го пазя в дълбока тайна ;)
     
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Купите е най-добре да са на дървото качени (руна Жива легенда).
     
    mi6elina84 и fermer4etoo1970 харесват това.
  8. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ще играя. Мисля да садя краткорастящата теменужка. А за през нощта - дългорастящата.
     
  9. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Предлагам да пуснат още две три събития, че само с тези си е скучно.... иначе това ще го играя, онова с пътуването във времето ще си остане за бъдещето xDxDxD
     
    merry.popinz, MARV3000, SULIO_PULIO1972 и 4 други харесват това.
  10. БашФермер

    БашФермер Генерал

    нещо не ме накефиха и двете събития. много копане за нищо. 2 глупави реда, единия дава добри точки, но на 1 седмица...така, че и той не струва, та много ще си помисля. май почивката ми продължава.
     
    MARV3000 и [gabi]04 харесват това.
  11. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Хи хи-абе да пускат по 10 щот само с две за къде-поне да може човек да си избере нещо от що годе мижавите награди......xDxDxD
     
    MARV3000 и FrozenKiss харесват това.
  12. -mairon

    -mairon Подрастващ автор

    Нито единия,нито другия.Няма да играя и два.
     
    -georgi88- и FrozenKiss харесват това.
  13. koteto9

    koteto9 Старейшина

    нещо много малко време за разтеж тр поне 10и 12часа какво е това 6,9часа ама със суер тор и редичката да е на 1 месец с др на 2месеца така ще е по забавно
     
    Последна редакция: 21.2.18
    -georgi88- и MARV3000 харесват това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    На луди ни направиха с тез много растения, бройки и евенти>:(, намалете темпото, хората ходят и на работа, виждам, че помагате с кошници и затова го правите, но не ни карайте да спим на компа:mad:.
    Компетентните казват, че не е хубаво да се стои дълго пред компютрите, вредно билоxD, направо станахме зависими от тез евенти.
    Очи не ми останаха, но ще опитамxD.
     
    dcpm, -georgi88-, MARV3000 и 7 други харесват това.
  15. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Аааа, аз за пореден път фермата си не разтурям! То свят им се зави на дърветата и оборите ми от месец насам ту да ги вадя, ту да ги прибирам обратно! Този път БП ще ме хванат за... мантичката :) След толкова труд по нескончаемите им евенти е време да поработя сериозно над прашасалите ми куестове.
    На евентоправещите - успех!
     
    Торнадо73, FrozenKiss и -georgi88- харесват това.
  16. kateto69693

    kateto69693 Прохождащ

    И аз като Баша нещо не се изкефих от редичките та ще продължа да си копам кротко и да си трупам гадинки и всякаква друга продукция!:p
     
    FrozenKiss харесва това.
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз съм колекционер на редове,за това ще играя и двата;);)
    Но на финала ще видя кой евент ще пресича :p
     
    FrozenKiss харесва това.
  18. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Е тези китайчета луди ни направиха ....започнаха по два, по три едновременно ... да се чуди какво да играе човек, а и бройките нарастват главоломно, до кога БП ще мисли само за кесията си, а не за удоволствието на играчите???? :cry::mad:xD обичам редчетата, независимо какво дават :)
     
    FrozenKiss харесва това.
  19. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Цъкалките са почти като на зайчетата;) На бахамското събитие де.
     
    Последна редакция: 21.2.18
  20. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Вие се майтапите -georgi88- и FrozenKiss, ама алчният от майтап не разбира - току виж Ви пуснали не 13 събития едновременно, както общо предлагате, защото тогава ше настане пълна каша от грешки, бъгове и т.н. нет и гейм-проблеми, но по 4-5 събития едновременно - какво им пречи ? - кошнички трябва да се продават !
     
    KARAKONJO и MARV3000 харесват това.