Тема за киното

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Dila1111 на 7.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Здравейте,
    поредния проблем с киното се появи...
    Днес ме пусна да изиграя няколко, по-точно 4 игри, но начислението ми е безумно:
    първа игра - 15
    2ра - 5
    3та - 5
    4та - 3

    Защото така, нали първите 4 игри носят по 15 точки после започват да намаляват ? Моля проверете ID: 38998149
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Не са изтекли 24 часа от последния клип, който си гледала вчера.
     
  3. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Дааааа, добре , благодаря !
     
  4. lu4o

    lu4o Младши експерт

    Защо не ми пуска филми? Пише, че няма наличен филм. Опитвал съм по всяко време на деня, вече няколко пъти. :cry:ID: 54035490 Помощ, моля!
     
  5. desi232

    desi232 Посланик

    не е проблема само в твоята ферма,при всички е така.Аз отдавна се отказах да проверявам киното
     
  6. lu4o

    lu4o Младши експерт

    Е, няма нищо. Просто исках да видя какви клипчета дават. Отивам да събирам червейчета. Мерси desi232!
     
  7. desi232

    desi232 Посланик

    няма за какво,но ти все пак можеш да проверяваш,понякога пускат някое клипче :)
     
  8. DragsterFarm

    DragsterFarm Подрастващ автор

    Вече няколко дни търпеливо (без да се оплаквам) чакам да ми пуснат нещо за гледане в киното, но уви - няма!
    Чета горните коментари и ми се иска да споделя мнение по въпроса.
    Няма по дразнещо нещо в тези игри от това да има нещо, което е за използване, да стои пред теб, но не можеш да го ползваш!
    Ако има някаква граница, след която не си заслужава да ни давате повече безплатен обяд (така да се каже :) ) чрез киното, го махнете и го връщайте да речем например когато идва ПИТ и ни давайте да гледаме тогава клипчета. През останалото време ако няма да се използва да стои сиво - некликащо се! Но така да си стои и ти да тцъкаш по няколко пъти на ден с надеждата, че ще проработи ... не съм сигурен че има положителен ефект за играта и играчите.

    Никак не е лоша идеята с киното, не знам само защо не е доразвита!
    Интегрирайте повече реклами там, които да ви носят приходи след като ги изгледаме , така че да не им се свиди да пуснат някой друг безплатен лалогулден. Според мен ако се пооформи това кино би могло да ви носи не лоши приходи от гледане на различни реклами ( дори и pay per click реклами може да сложите там - стига да си зареждат съдържанието в прозореца с киното, а не да изкачат разни спам прозорци и да ни препращат - нязняй си къде. И също така да няма зловредни линкове)
    Не знам струва ми се, че би могло да се помисли над киното и да се направи нещо повече с него.

    поздрави DragsterFarm
     
    tanyamery харесва това.
  9. mite63

    mite63 Подрастващ автор

    Днес се опитах да гледам кино, но... уви, излезе ми съобщение на английски, което така и не успях да си го преведа, този език все още не го знам:oops:, та на въпроса ми, ако на някой също му излиза това съобщение, нека каже какво искат:oops:
     
    Последна редакция: 23.7.16
  10. jasi781970

    jasi781970 Активен автор

    Изгледах клипа,но не ми се начислиха точки id32211066
     
  11. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Трябва да потвърдиш, че си съгласен с условията и че си над 18 години, клик на чавката и след това предаваш. След това ти пускат клипчетата. :)
     
    sm0uk3r71 и mite63 харесват това.
  12. mite63

    mite63 Подрастващ автор

    БЛАГОДАРЯ ТИ!!!:)
     
    pigi102 харесва това.
  13. mikos2006

    mikos2006 Прохождащ

    Здравейте и от мен.Аз пък от месеци не съм получавал нищо от киното,макар всеки ден да го проверявам.Излиза ми първо да изчакам,а после,че няма наличен клип! Мноого гадно!Моля все пак някой да провери как стоят нещата и при мен! ID 16082994
     
  14. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    проверявай често и по различно време на деня...
     
  15. mikos2006

    mikos2006 Прохождащ

    Проверявам често по различно време от доста време,но пак нищо!!! Излиза само "моля изчакайте...." и до там.Чакам,чакам....,но пак нищо! А на следващото отваряне ми излиза,че "в момента няма клип" Какви са тези глупости?!?!?! Моля за проверка и ефект след нея,иначе по-добре да го няма това кино,защото ползата е никаква!
     
  16. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    няма как да повлияем на ефекта, киното е със собствен характер. Темата много пъти е обсъждана, предавани са негативите, резултат - никакъв.
     
  17. StefanN

    StefanN Стажант

    Здравейте.
    В киното не са ми активни "чавките" за потвърждение на декларацията. Какво да направя, за да се активират?
     
    milena7004 харесва това.
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

     
  19. milena7004

    milena7004 Експерт

    Здравейте,имам същия проблем като описания по-горе от играч StefanN.Отговор на въпросът му не виждам.Само да добавя,че става въпрос за "чавките"които трябва да избереш,че си над 18 години.При мен са неактивни!


    ID:4402021
     
  20. vikips

    vikips Стажант

    Не само "чавките" са неактивни,неактивен е и бутона предай.Точки не се начисляват нито при затваряне на клипа,нито при затваряне на киното.Моля за проверка! ID: 8445220
     
    milena7004 харесва това.