Тайнствен обор

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от toshko_ck на 8.4.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. toshko_ck

    toshko_ck Подрастващ автор

    Здравейте,преди време бях направил три предложения за подобряване на играта , две от тях се изпълниха на 100 % , а и се поработи доста по третото ми тогава предложение,което може само да ме радва и което означава че наистина някой ги гледа и ги предлага тези неща на хората, който се занимават с подобренията по играта , затова сега искам да предложа и още една мисля че много добра идея, а именно ВКАРВАНЕТО НА ТАЙНСТВЕН ОБОР НА БАХАМА - мисля,че има какви животни да се вмъкнат там (зебри, жирафи, лъвове, крокодили,пантери , пуми,тигри,антилопи и мн. други )и мисля че играта ще стане доста по разнообразна

    Осъществено.
     
    Последно редактирано от модератора: 16.3.18
    pineapple87 харесва това.
  2. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Определено идеята е добра. Особено в частта за жирафите. Дано наистина го реализират.
     
  3. tani1980

    tani1980 Полубог

    Не, благодаря.Определено съм против бахама-строител.После пак ще се реве , че баха - полетата са малко и не стигат.Нови обори така или иначе ще има за острова, но съм против да са тайнствени строители със мижав процент от прословутият им случаен принцип, НЕ. 8)
     
    billy97, baiete, kukla_zlato и 2 други харесват това.
  4. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Що пък не - аз съм за - китайците са много на брой и са маниаци на онлайн игри - даже умират пред неща като Диабло или техните си японско-китайски ММО-та. Може заради тях да направят, защото са много народ и ще наливат пари като си купуват лололундени, а сигурно ще въведат и някое ново поленце, колкото и вие да сте противите.
     
  5. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    ПРОТИВ-ще ми се НЕОНОВИ на досегашните бахами
     
    metalABV.bg харесва това.
  6. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ще бъде много кичозно на острова, не се връзва с обстановката. Неонови като им свършат оборите (все пак има магарета, риби, бобри/кучета, врани и прилепи/гъски, кукувици, щтрауси/пчели,мишки,хамелони) да почнат неонови производства.
     
  7. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Стига фантасмагории. Да се върнем към жастоката действителност. кино има но как манипулирате за да има точки. къде ли не цъках пет минути и нищооооооо.
     
  8. baiete

    baiete Болярин

    То с тези безброй обор тази игра заприлича на резерват или по скоро на зоологическа градина а не на ферма . И аз съм против !
     
    kukuruku1975, [[Fermerkaa]], krassimira и 2 други харесват това.
  9. HULIGAN71

    HULIGAN71 Подрастващ автор

    И аз съм против !
     
    metalABV.bg харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.