Съобщение

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от elince77 на 20.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    Здравейте! Как мога да напиша съобщение на някого, който не ми е в списъка с приятелите. BigClick ми изпрати ябълково-морковено чатни, вместо да натисна на бутон ОТГОВОРИ, аз натиснах ИЗТРИЙ. Исках да му благодаря и да му изпратя пакетче чай. Ако BigClick случайно прочете този пост, нека отново да ми прати съобщение!
     
  2. Здравей, elince77!
    Ами просто вместо да избереш от списък на кого да изпратиш съобщение - изписваш ръчно ника му. (В пощата, бутон "Напиши съобщение".)
    Приятно забавление!
     
    Последно редактирано от модератора: 20.9.14
  3. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    Благодаря! Оправих се вече :).
     
  4. Моля, за нищо.
    Имаш ли други въпроси или да затварям темата?
     
  5. bekito

    bekito Прохождащ

    в пощата ми пише ,че имам няколко подаръка
    • 500 мъхнати пенита
    • 25 лалогулдени
    • 1 месец премиум-членство
    • 10 супер-храна + 25 супер-тор
    защо като влязох ,лалогулдените и премиума ги няма
    Играч: bekitoID: 50837127
     
  6. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    Заедно с писмото трябва да има и линк през които да влезеш в играта и работещ само за акаунта, за които е изпратено. Линка е активен 7 дни. Ако си влязъл/а през него и още не е изтекъл, ще те помоля да пишеш на съпорт, като приложиш снимка на самото писмо, на която се вижда дата на получаване, както и ника на акаунта, до който е изпратен.
     
  7. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    Не, благодаря още веднъж!
     
  8. Щраквам катинара в такъв случай. Приятно забавление!
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.