Съкровища в изобилие

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 19.3.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Съкровища в изобилие

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно търсене на съкровища!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За всички награди: 25 000 растения, 1150 бутилирани и 2300 фото изскачащи, доста неща от плевнята.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и ..koni.. харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Яко копане ще пада, изкачащи и от фермата ще има, дано се съберат по-лесно, ще играя на една ферма.
    Надявам се на техника на половин цена:p.
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    И къде са тези съкровища, че нещо не ги виждам?! Ресурса от време и продукти, необходими за успешното приключване на събитието, според мен не са равностойни на предлаганите награди. Който колекционира редове може да си покопае, аз мисля да пропусна.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и beti06 харесват това.
  5. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    xDxDxD е, не, съвсем ни взеха за мезе!
     
    Doremi, -dd76-, ПЕПЕЛЯШКА и 4 други харесват това.
  6. .water.

    .water. Адмирал

    5% по-голям шанс за падане на всички ресурси от бахамарамските полета за 2 ч. какво ще рече това за какви ресурси става въпрос?
     
  7. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    и този евент го пропускам8)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Всичко, което изскача от полетата при обиране.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .water. харесват това.
  9. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Аз също го пропускам. Нямам никакво намерение да копам денонощно цяла седмица.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и FrozenKiss харесват това.
  10. .water.

    .water. Адмирал

    Благодаря изиграх го евента набързо.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., FrozenKiss и още 1 човек харесват това.
  11. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    "Съкровища в изобилие" се очертава като сериозен конкурент за приза "Най-игран евент" xD
     
    Doremi, -dd76- и .TAINNA. харесват това.
  12. fermer4o888

    fermer4o888 Кандидат за признание

    БП искат да ни вземат всичко от плевнята. За съжаление от толкова мнооого събития плевните са празни,таке че няма какво да се даде :sleepy:
     
    ПЕПЕЛЯШКА, shiky, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  13. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Специално влизам, за да пратя много любов на БП! Все такива да са евентите поне месец, може година! Доволна съм много. Приключих го много успешно, надявам се да мина нива на острова.
     
    -dd76-, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  14. .water.

    .water. Адмирал

    От ФЕРМАТА-2000 пшеница,2200 марули,1000 ягоди,2500 кресон,1500 слънчоглед,1200 равен,2000 сено,80 заека,800 гъби,1000 божур,800 насечени житни кръгове,100 кози,800 нарциси,800 полски мак,800 рапица,150 щрауса,800 боровинки,1000 градински чай,1000 репички,120 патици,800 заоблени житни кръгове,800 момина сълза,100 крави,1200 краставици,1000 боб. От БАХАМА-3000 хеликония,500 пл.тамарило,3000 хабанеро,2000 джинджифил,500 пл.мате,120 коала,120 маймуни,3000 куркума, 3000 гуарана,120 камили,500пл.питомба,120 тукана,3000 водни лилии,800пл.райска ябълка,2800 соланум. :D и това за една сол една захар и т.н. да ми изкача в повече направо се чувствам обидена от БП.За такова количество ресурс или ред 100% ТР/ТО на 24 часа или цъкалка със същите параметри.Определено ще си поизпразня плевнята ама на пазара не в бездънната гушишка на БП .
     
    bubolina_8, -dd76-, ПЕПЕЛЯШКА и 6 други харесват това.
  15. -silvieva-

    -silvieva- Напреднал

    Аз не разбрах, подред ли ще се изпълняват задачите или ще може да се прескача... аз доста от нещата нямам в плевнята.. а и някои още не съм активирала в бахама xD:oops:
     
    ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не се изпълняват по реда, посочен в таблицата във ФАЯ.
    В играта ще можеш да видиш какво трябва да изпълниш, за да стигнеш до определено място - като цъкнеш на определена награда, ще се очертава пътя до нея.
    Отделно на някои места трябва най-напред да се вземе ключе, за да се отвори врата. (Напр. лилаво ключе за лилава врата.)
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ще садя цветето, но няма да играя. Твърде много ресурси и бройки, които нямам. Нито имам време да ги отглеждам, нито пари да ги купувам. А да пълня гушите на другите на пазара като дигнат цените до тавана - няма да го бъде.
    Реда не ми е интересен, понеже не дава съндък, мога да мина и без него. Най много стикера и до там.
     
  18. ludko52

    ludko52 Активен автор

    Пропускам, имам толкова неща да правя в читалището, предпочитам там да използвам продуктите, които са ми останали в плевнята. Успех на играещите!!!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, FrozenKiss и .TAINNA. харесват това.
  19. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Чак не мога да повярвам , че го казвам , но няма да го играя.Реда ме блазни определено,Точки ми трябват, но това което се иска в замяна ми дойде в повече.o_Oo_Oo_Oo_Oo_O
     
    bubolina_8, .water., FrozenKiss и още 1 човек харесват това.
  20. ella

    ella Подрастващ автор

    Пропускам и аз!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, FrozenKiss и .TAINNA. харесват това.