Събития през февруари 2018

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnuk на 29.1.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Току-що надникнах в календара за следващия месец.
    Отново застъпени събития.
    Темпото още повече увеличено.
    Играя доста интензивно, успявам с евентите (стига да пожелая да играя).
    Но от доста време ми идва в повече.
    Да, не е задължително да се играе всичко, зная.
    Но насоката на развитие на играта не ми харесва.
    Моят призив е към намаляване на темпото и бройката както на временните събития, така и на нововъведенията в играта.
    Нека я караме по-кротко.
     
  2. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Абсолютно съгласен съм теб, както и много други колеги предполагам.Целта на БП е ясна, ако искаш всичко, трябва да си плащаш. То лошо няма, ама в границите на разумното поне да е, пък то както вървят нещата...Просто доста хора ще се откажат да играят, защото фермата става все по заробваща и все по скъпо струваща.
     
  3. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    xDxD ама ти сериозно ли?! Не виждаш ли? :eek: Цял почивен ден (13-ти, вярно не е петък) са ни отпуснали 8)

    Като си пееш, Муши ле...
    Нееднократно коментирано, но щом има кой да се хваща на хорото (и да го играе докрай), ясно е че ще бъде така! За БП това е бизнес, а всички ние сме в една или друга степен пристрастени/зависими и те го знаят!
     
  4. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Муши, аз предлагам вместо да я караме по-кротко да вземат да ни пуснат направо 4 събития на куп - 1 за фермата, 1 за Бахамата, 1 за пълнолунието и 1 за развъждане, да са с по 2-3 растения за събитие и ако може тревите за събитията да са по 100-200К и да растат за 10мин, че изобщо да не излизаме от фермата.....ааааа, пропуснах - и някое таймерче с тайнствени кутии с подаръци, които само ''теоретично'' се падат и на 2рия такъв маратон да ни откажат от играта и да мирясат!!!

    П.п. Всичко, което написах е с ирония и разочарование.
     
  5. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Да допълня туй дето изпусна, примерно един Ренцо, ПиТ, Експреса, и около 20-30 нови в читалището.Горе-долу мисля че ще стигне. xD
     
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

  8. mell

    mell Редовен

    Парти с кошницата „Тръби и пинята“

    Защо ни са сега растения за пинятата-вече приключва събитието. За тръбите поне става. Но за толкова евро , за приключено вече почти събитие нещо аз въобще не мога да го разбера. Може би някой , който ги измисля тези кошници все още спи или нещо е пропуснал да пие. Дайте малко повече въображение - все пак искате доста голяма сума, за нещо което няма как да влезе в употреба -направо си пишете , че искате дарение от 11,49 евро.
     
  9. plamen_bayrakov

    plamen_bayrakov Активен автор

    лелееее, ама кое по-напред да започна. искам логично обяснение за якото нагъчканите събития. как да се справим
     
  10. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    тцтцтцтц............сега видях - те за пълнолунието са 2 събития......БП направо надминаха всичките ми очаквания...
     
  11. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Да. Играта за мен вече стана гадост. От близките години коментираме това накъде вървят нещата. Положението се променя във все по отрицателна посока за играчите. Най вече за темпото на евентите и наградите за тях и куестовете в читалището. Вече дори не ги поглеждам, в новините си стоят известията.
    Много пъти съм писала за темпото на събитията, недоволствам, едва ли има значение за БП колко са като мен, но за протокола да кажа. От 2010 до 2018 г. си е доста време, откакто съм в играта. За забавление. Когато и колкото поискам. Така беше. Вече не е.
    Натикаха гадното (за мен) Фентъзи. Това какво общо има с една ферма? Да отваряш там полета, да те спъват за това... От грозно по-грозно - то тиня, то кърваво, то не знам какво извращение. От тези загадъчни само глупости ми се падат, често стоят в менюто неотворени. Накуп като отворя - тъпотия. И това било награда. И за това съм сяла, ползвала съм комбайн...
    Количеството безсмислици многократно надвишава качеството.
    Няколко пъти ми се е случвало като сея растение на евент, комбайнът да не е сложил вода, когато вляза за бране. Няколко пъти той изобщо не сработва. Нетът ми е идеален, ако ще ми се казва това като причина. Защото само на определени полета се случва.
    Вчера влязох и пуснах комбайн да насея дълго растение за поредния евент, заради изскачащи. Сега виждам, че съм изхабила и комбайн, и сума ти растения, защото пък вече не трябват. Какъв кеф... Сефте... Да пускат инфото още по-рано, да си кажат хората мнението навреме и да не се стига то това. Това не е към админите на форума, а към Създателите.
    Крайно време е да се замислят за постъпките си. А дано, ама надали.
    Недообмислени, забързани, количествени, досадни, некоректни. Съжалявам. Това е.
    И за хубавите неща съм писала, защото имаше много такива.
    Но за другото - ако чашата на търпението прелее, сменете я с друга (чаша), не важи. Те просто нямат мярка и така си губят играчите.
    Не че ми е важно, не че съм им важна... Но се надявам да разберат какво мислят хората. Предполагам, че много са като мен.
     
  12. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    На мен не ми е проблем - ако желаят и по три куеста едновременно да пускат - ще ги играя. До където се стигне до там, ама ще ги играя. Е примерно вчера приключих с пинятата по-рано - насадих си на 3 полета само хартиено цвете - ей така - харесва ми визията му, а и защото дава по над 200 точки. Да трупам точки за да видгам нивата. Нямам търпение да се сбъдне желанието ми да увеличат нивата на основната ферма от 200 на 300 или дори на 400. Нови растения, нови дървета - радост и щастие.
    Аз да речем се радвам за селекция куеста и ще съм на 7 небе от кеф, ако е някоя чисто нова селекция - от 5 месеца след слоновете не сме имали нова селекция и ново производство.
    На мен пък пълнолунното поле ми харесва - мрачно, тъмно и страховито. Исками се всеки месец да е по 7 или 10 дни.
     
    бгхаресвания и живФорум харесват това.
  13. БашФермер

    БашФермер Генерал

    :sleepy::sleepy::sleepy: лошото е, че ония горе се вслушват в такива като теб, дето грам не чуват играта, почти нямат изигран куест, читалището им се пръска от евенти ама искат нови неща, много нови неща. не щото им пука, не щото толкова ще ги играят, а ей така да си се радват на картинките и анимацийките :mad::mad::mad:
     
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    хората трети днес ще почват xDай честито, ма за какво са ти :eek:ти друите опръцка, че нови:cry:
    Нови растения, нови дървета - радост и щастие.
     
  15. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Ехо, тук Земя.
    "Нямам търпение да се сбъдне желанието ми да увеличат нивата на основната ферма от 200 на 300 или дори на 400."
    Впечатляващо! Само търпение не е достатъчно... трябва и... да видиш как ще вървиш напред. Анимациите не помагат. А и ако си искал, да си минал с 200 на 200-то ниво. А ти мина ли 100? Като минеш останалите сто, тогава бъди нетърпелив. Щото с твоето "това искам като новост, онова ми харесва как мърда" , обаче "о, само това ще направя, не, не ме интересува, не, не, не ..." ти си доказал колко те интересуват нивата. Потвърдил си многократно. Разбери, знаем какво искаш. Отвори очи и виж хората около теб най-накрая и спри да ги предизвикваш, понякога така ми покачваш адреналина, че наистина не знам как успяваш да ме подразниш, а съм доста уравновесен човек. Нарочно отиваш да кажеш нещо, за да се радваш на реакциите около теб. Няма значение на каква възраст си, дете или голям човек - съобрази се, че другите не тръгват да говорят напук на теб, както ти правиш. Това няма да те направи по приятен. И като виждаш, че някои се борят за нещо, дори да не е твоето Нещо, остави ги и не пречи, защото един ден и ти може да имаш полза от постигнатото от другите!

    Продължавам да твърдя, че засипването със събития и други глупости е отблъскващо!
     
  16. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    На "ония горе" изобщо не им пука за такива, защото те не им носят и един цент приход... освен, ако от трафик някой милиминицент могат да докарат де.
    И аз това се чудя, големи хора, разумни хора, а се вързват всеки път, когато постне нещо... Единствено Баша разбирам донякъде, той си е нервак по природа и лесно пали. Спокойно бе хора, навън времето е прекрасно, животът си тече, гмурнете се в реалността! :)
     
  17. Doremi

    Doremi Старши болярин

    То и аз не чета редовно форума, за играта - все по-малко играя, обаче или ти не си ме прочел или не си ме разбрал ... Но няма значение, видях, че мушнук е писала и исках да я подкрепя, защото и аз мисля така.
    Защото мисля, че е по-адекватно да го направя, а не точно тук в тази тема да кажа, че ми е супер играта - понеже за играта става въпрос, да допълня ...също така съм стрелец и предпочитам да кажа какво мисля, каквото и да ми коства това (животът ми, слънцето, птичките, чувствата и останалото ме радва и не ми липсва и дай боже всекиму).
    Пак казвам, не чета вече редовно форума, попаднах на нещо, което не възприемам, и го отразих, явно е коментирано вече, съжалявам. По тази тема приключих.
     
  18. БашФермер

    БашФермер Генерал

    да ти покажа за нивото само....

    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Дискусия-Лунен-търговец.16038/page-5#post-124182

    аре стига вече с тия глупости! това, че пишем тук и се ядосваме за играта не значи, че нямаме реален живот. аз мисля, че караконджо е далеч от действетелността, но щом си рекъл, че ние имаме нужда от това, ок. ти знаеш.
     
  19. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    Аз пък си мисля, че Караконджо се вкарва в някой негов филм от който не излиза. Всичко което го прави, го прави с цел и тя е да дразни останалите. Сигурен съм в това което пиша.. иска внимание това е цялата работа. :)
     
  20. БашФермер

    БашФермер Генерал

    това, че пиша и се ядосвам тук по никакъв начин не ме измества от реалността. работя пред комп, имам време бол и не мога да разбера защо да не се ядосвам за нещо, с което си убивам времето? дали искам да ми е приятно все пак. напротив, ще се сметна за дебил, ако правя нещо въпреки, че ме дразни и мълча, не изказвам мнение. повярвай ми, много здраво съм стъпил на земята и не живея за компа си, както други хора и за да си правя маратони от сериали и игри.