Страхотна игра

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Pavlova9318 на 9.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Pavlova9318

    Pavlova9318 Прохождащ

    Играта е една от най-добрите .Само с една бърза регистрация може да имаме собствена ферма и да е развиваме по най-добрия начин . Има много забавни куестове и много награди ,които можем да спечелим . Всичко е добре подредено . Пожелавам ви приятна игра и по -малко с негативните коментари :)
     
    Последна редакция: 9.1.16
    Annabelx, Торнадо73 и olinka_90 харесват това.
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    А така я им кажи хехехе,браво за оптимизма малко работа по реализма да живей капитализма:pxD
     
    Pavlova9318 харесва това.
  3. Pavlova9318

    Pavlova9318 Прохождащ

    хехех добре римуваш ;)
     
    Торнадо73 харесва това.
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Кат се фаня за моливът всички фермери застиват, я ще махам строго с пръстя я със спам тема ще задръстяxD
     
    [[Fermerkaa]] и Pavlova9318 харесват това.
  5. kalina_malina

    kalina_malina Стажант

    Това е една от най-приятните игри които съм играла. И макар да съм на години ми доставя истинско развлечение и отмора от напрегнатото ежедневие. Интересна и забавна с възможност за създаване на приятни емоции и приятелства.Играя играта отдавна но не съвсем редовно,бях загубила съседите си , но тук намерих и много приятелства. Жалко само, че вече го няма чата от преди години.Водеха се дискусии и взаимно си помагах ме, след това добрия тон се загуби и чата се развали.Но се радвам за едно, че макар и отсъствала доста време имам отново възможността да съм отново тук и да продължа своята любима игра.Благодаря Ви!Приятна игра!
     
    Последна редакция: 18.2.16
    Pavlova9318, pineapple87, Мариана07 и 4 други харесват това.