Сандъци

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от лудакрава1 на 20.9.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Имам въпрос, а не проблем.Та питането ми е свързано с определени видове сандъци.
    Изобилие от папагали, Изобилие от плаване,Изобилие от обори за членестоноги Изобилие от обори за влечуги.От кой събития са всички тези сандъци?Някак немислимо ми се струва да съм пропуснала всички тези събития o_O Благодаря и спокойна вечер:)
     
    .TAINNA. и gift777 харесват това.
  2. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    :) на твоите услуги:
    Папагалите
    Плаването
    Членестоногите и влечугите
     
    .TAINNA. и gift777 харесват това.
  3. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Изобилие от папагали-(от голямата кошница на модния гуру)Модерна перушина
    Изобилие от плаване-кошници-Епохата на платната
    Изобилие от обори за членестоноги-Мания за животни
    В темата Кутии с Изобилие от награди слагам всички кутии(без тези примерно като с вилици и ножове създадени с неща за временни събития). Възможно е някой кутии да са били само за награда, но са в списъка.
    ПП: това не значи, че занапред няма да се появят пак в играта и да ги получаваме примерно от ред или декорация(или нещо друго). И понеже списъка с кутии става все по-дълъг и се забравя за това се и прибавя към него всяка нова кутия която съдържа неща въведени за постоянно в играта.
     
    .TAINNA. и gift777 харесват това.
  4. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Благодаря :)
     
    .TAINNA. и gift777 харесват това.