Сандък чудо

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от musha_buba79 на 18.12.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Здравейте! Искам да попитам защо в предметите ми се показва един сандък чудо, който не може да бъде поставян никъде? Имам един поставен и „узрял”, защо не е изчезнал от предметите ми за поставяне? Ако имам друг, защо не може да се поставя?
    Играч: musha_buba79 ID: 13760183
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Сандъкът чудо може да се поставя на полето Фарът. (Но и на основното поле, пустото поле, горската поляна.)
    И този сандък чудо е различен от сандъка чудо „Пиколо“.
    Приятен ден!
     
  3. peppipet

    peppipet Прохождащ

    Не намирам сандък чудо.:(Дали не ми е доставен?!
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    А би ли споделил/а откъде би трябвало да е този "недоставен" сандък чудо? Също така ще помоля за ID на фермата.
    Приятна вечер!
     
  5. peppipet

    peppipet Прохождащ

    от коледния календар
     
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, твоят сандък чудо от календара е бил поставен на полето на 2021-12-13 23:11:28 часа и от него си получил/а Прасенце за късмет. Намира се на основното поле.
    П.П. Ще помоля при търсене на декорации да доставяте исканото ИД, защото без него сме затруднени и търсенето отнема повече време!:)
     
  7. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Здравейте! Искам да попитам какъв е този сандък чудо, който стои в предметите ми и не може да бъде поставен никъде?ID: 13760183
     
  8. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

  9. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Добре де, разбрах,че е различен... Но как мога да го използвам или защо го имам пък не мога да го използвам? Какво всъщност му е различното? Какво да направя за да го използвам като е различен?
    Има ли тема, в която има обяснение за различния сандък чудо? Освен, че е различен, си остава неяснотата ми какво и как е приложението му?
     
    Последна редакция: 7.1.22
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Би ли пояснила кое те кара да мислиш, че не можеш да го използваш?
    Под различен съм имала предвид, че е друг вид предмет.
    Относно приложението му - може да даде някакъв предмет след като го извадиш на някое от полетата, на които е възможно поставянето му, и мине времето за "узряване", т.е. след 5 часа.
    А какво можеш да получиш от него? Цъкни върху посоченото с червената стрелка и ще видиш. А след като се изобрази списъкът с предметите, които биха могли да се паднат от него, задръж курсора на мишката върху наименованието на всеки от тях и ще се отвори прозорец с описанието/характеристиките на предмета.
    [​IMG]
     
  11. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Стои зачеркнат, демек не мога да го поставя на нито едно от полетата с предмети. Затова не разбирам какво да направя и къде да го поставя
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Още на 18.12.2021 г. бях писала, че:
    :)
     
  13. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Благодаря, ей това различие не ми беше ясно. Мислех, че е за някое от полетата за предмети и никъде на тях не ми даде опция да го поставя...
     
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля. Приятна вечер!
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.