Ролята на супер-съседа...

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от PAKOMIRA на 1.3.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. PAKOMIRA

    PAKOMIRA Стажант

    Каква е ролята на супер съседа?
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Носи всеки ден подаръче. Какво - виж тук.
     
    ildevaris харесва това.
  3. PAKOMIRA

    PAKOMIRA Стажант

    Вече имам двама супер съседи, а до сега подарък не съм получила. Единият е от около 9 дена, другият от два дена.
     
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ако не ти е включено да ти изскача прозорец с подаръците, няма да виждаш какво са ти дарили супер-аверчетата. Подаръчето пристига при първото логване в играта след часа, който се вижда като задържиш курсора на мишката на иконката на супер-приятелчето при съседите. Иначе и долу в дневника се вижда какво са донесли, но май логът там се пази само до следващ рефреш/логване.
    А ако много държиш да разбереш какви са ти даровете - остави ИД и попитай цветничките.


    П.П. Нещичко специално за едно баш-аверче. Донесе най-доброто подаръче - мярна се. И да си кажа - дояла ми се е баничка.
     
  5. PAKOMIRA

    PAKOMIRA Стажант

    Благодаря!
    Ето и ИД за проверка
    PAKOMIRA ID: 24550221
     
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, новия ти съсед е пратил 3 парфюма и 1 ягодов мъфин. Днес ще ти прати подарък около 20:30 часа.
    по-старият съсед е пращал досега:
    ТрТ - 4290
    сандък ХХЛ
    3 броя супер храна
    ТО - 2910
    1 ягодов мъфин
    ТО - 2910
    захар 10 броя
    ТрТ - 8610
    1 Черешов чийзкейк
    Подарява ги около 17:00 - 18:00 часа.
    Можеш да си гледаш подаръците от суперсъседите долу в дневника:
    [​IMG]