Предложение Ред в небесната градина

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от -niksan- на 4.12.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Имам предложение да въведат,нов ред в небесната градина който за една седмица,да получаваме по един златен банан.Също като реда който дава по една звезда.
     
    sinsi88, sladost89, черешка и 2 други харесват това.
  2. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Чудесна идея.
     
  3. stinder

    stinder Подрастващ автор

    добра идея ама една седмица за един бананo_O
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  4. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И на мен ми харесва идеята. Но ми се ще или повечко банани за 1 седмица или по на честичко да дава банани. xD
     
  5. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    Идеята е чудесна.
     
  6. HULIGAN71

    HULIGAN71 Подрастващ автор

    Чудесна идея.
     
  7. trol4o1

    trol4o1 Стажант

    :D Много добра идея!
     
  8. baiete

    baiete Болярин

    Ок имаш идея не не можах да схвана как ще го получим този ред от небесната градина . Ще го печелим от клест или ще го купуваме с ЛГ ? Не си си направил труда са развиеш идеята си за това аз съм против . Иначе бих подкрепил подобна идея .

    п.п. Един приятелски съвет погледни предложенията на някой други фермери как са направени и със сигурност ще има много голяма подкрепа но не е гаранция ,че БП ще го вкарат в играта все пак всичко опира до евра :p . Моя съсед bayVasil беше разработил страхотна идея за 3 МАРТ на за съжаление не я отразина а нямаше против . Ако открия линк към идеята ще го приложа ;)
     
    Последна редакция: 17.12.14
    черешка, sinsi88 и sladost89 харесват това.
  9. mell

    mell Редовен

    Идеята е много добра. Иска ми се обаче бананите да са поне 5 на седмица. Ако ще трябва да отваряме кораловият риф със златни банани, мисля, че ще ми трябва около една година за да събера необходимите количества от банани за отваряне на стаите и съответните дървета, растения и животни. Така, че нека БП поне да прочетат идеята и да си направят труда да помислят поне малко върху нея.
     
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    има и други начени да се качват нива за да получаваш банани:)
     
    sinsi88, sladost89 и черешка харесват това.
  11. -галатея-

    -галатея- Стажант

  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Колкото си спомням къщичката на елена който дава зведа го спечелихме от един временен куст който играхме.После пуснаха и който иска да си го купи,аз и да развия идеята,немците решават за кое как да играем или да плащаме?
     
    Последна редакция: 21.12.14
    sinsi88, sladost89 и черешка харесват това.
  13. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Аз малко по-нагоре отворих тема ТЕНДЕНЦИЯ , защото имам впечатление, че в последно време редовете дублират или допълват по функция продукти от занаятите. Мисля , че такъв ред е сто пъти по-добре от нескончаемите покупки в занаятчийският магазин. Аз също съм за.
     
  14. mell

    mell Редовен

    Аз съм също за идеята, но ми се ще и бананите да са повече.
    Освен това в ТЕНДЕНЦИИ написах някои предложения свързани със супер храната във връзка със зачестилите куестове за селекции:
    От БП да помислят за намаляване на времето на производството на супер храна (напр. нормално 4 часа и т.н) или да може да се произвежда на острова - защото и там селекциите са със супер храна, но тя се произвежда само във фермата (няма логика да се произвежда на едно място -ферма, а да се консумира от две места-остров и ферма, още повече, че с кораловия риф сигурно и там ще трябва за селекции и местата ще станат 3), или да се въведе нов ред в неб. градина, който да дава примерно 1 супер храна на 24 часа (не е много, но пак е нещо) или селекциите да стават с обикновена храна за съответното животно и парфюм (има логика, защото животните се хранят с храна, а супер храната е "деликатес", а в реалния живот за размножаването на животните не са необходими луксозни храни, а нормална и стандартна храна).
     
    ..koni.. и -.kiki12345.69- харесват това.
  15. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    Поне да намалят -вместо 2,-да е 1 крина(определено съм ЗА предложението)
     
    ..koni.. харесва това.