Растения от евенти

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от siy321 на 1.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. siy321

    siy321 Стажант

    Здравейте модератори!
    Понеже виждам колко обичате да слагате все нови и нови дървета и животни във фермата, бих искал да оставяте и всяко едно растение от събитие в играта за постоянно. Ще е много интересно да го има, защото природата е уникално нещо. Лично аз бих се радвал много ако ги има всичките...ще е просто страхотно за мен. :) Много хора ще ме нарекат луд, но не ме интересува. Аз искам това да се случи и ако стане...ще ми достави голямо удоволствие. :)
    Благодаря!
     
    denislav4o216, arono_ele, bayVasil и още 1 човек харесват това.
  2. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз да си кажа нямам нищо против. И без това след ниво 100 не дават нищо, а искат точки опит с милиони.
    На мен ми допаднаха роранжевите рози от едно събитие... Или розовите дето ги пускат за свети Валентин. Бели и червени рози може, има и червени и оранжеви лалета, Коралите и морска трева или каквото беше за деня на океана също бяха интересни.
     
    arono_ele, siy321 и denislav4o216 харесват това.
  3. denislav4o216

    denislav4o216 Напреднал

    Аз също съм съгласен с това! Би било интересно. И да, наистина има много интересни растения, които и на мен ми харесват и ще ми е интересно да ги засаждам отново :)
     
    arono_ele и siy321 харесват това.
  4. siy321

    siy321 Стажант

    Радвам се, че подкрепяте идеята ми! :)
     
    arono_ele харесва това.
  5. -Youstink-

    -Youstink- Подрастващ автор

    Аз все още имам доста растения да отключвам, но забелязах че след 96-97 ниво няма нищо, така че няма да е зле да пуснат това-онова. Просто да пооправят малко точките и да ги пуснат в играта за високите нива, на тях и без това им искат милиони за едно ниво... :)
     
    denislav4o216 харесва това.
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    С растения точки за високите нива не се правят. На мен си ми стигат досегашните растения. Така и така когато сея - сея 3-4 неща, а друго - ако ми свиди да си купя, а съм го изхарчила за нещо си.
    Да - в природата има има какво ли е. Не мисля, че в възможно да е така и в играта.
     
    tani1980, desi232, Zlobara и 2 други харесват това.
  7. tani1980

    tani1980 Полубог

    Айде пак старата песен... Та да питам аз колко голяма е човешката ненаситност и лакомия да има колкото се може повече? Да питам и друго, къде ще ги садите и къде ще ги гледате тези растения, дървета и обори, като и сега мястото не стига?Значи да очакваме продължението " Няма място - искаме полета, ливади и гори ". Ще ииима да си стоят в менюто или както е тръгнало да ги вкарват в упореба при евентите е тогава ще видите вие..., Ще стане тя тогава една...
     
    [[Fermerkaa]], desi232, *iovana* и 3 други харесват това.
  8. olinka_90

    olinka_90 Активен автор

    Напълно съм съгласна с tani1980. Достатъчно са си растенията. Дори голяма част от тях имат приложение извън евенти и читалището (за храна, занаят и прочее). То сега не може да се смогне от всяко да има повече налично, пък тогава не знам какво ще е ...
     
    [[Fermerkaa]], tani1980 и bayVasil харесват това.
  9. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Принципно е така, ама и от ниво 100 до ниво 200 няма нищо, което обезсмисля това разширение в играта (нивата от 100 на 200).
    Съгласен съм и с Мушнука, че сегашните растенията не дават добри точки и не могат да се минават нивата бързо, но с евентуално въвеждане на нови растения това може да се промени (според мен промяната трябва да е глобална и растения и животни и дървета трябва да дават ТО*нивото а не фиксирани каквито са сега ама това е за друга тема), все пак играта е фермерама а не цъкалкорама в каквато се е превърнала (и аз не сея и аз съм на цъкалки и секвои и почва да ми писва от тях).

    п.п. И едно мое наблюдение на база годините игра - екипа у немско започва нещо, докарва го до някъде (в повечето случай до към средата) след това се огьопва нещо, обещава се, че ще го "оправят" а те го закърпват криво-ляво, след това още едно обещание, че работят усилено за да го продължат до края и в най-скоро време ще му се радваме (което означава, че вече са спряли да се занимават с това) и се започва нещо ново. Примери - растенията от евентите в началото се оставяха в играта, сега вече не, от тях няма далавера не са като дърветата и животните и техните загадъчни измишльотини, влака интерстъкче им беше авто гол и ето вече го няма, другия влак за гигантските животни почна и той спря в нищото и се появиха неоновите обори, много са примерите и може да пропусна някой за това на кратко ще спомена за занаятите - подобряването на алхимика и обещаните слотове и т.н.

    Така, че няма да въведат нови растеня и да ни са иска и не иска;)
     
    -Защо-, Кобрелия, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  10. tani1980

    tani1980 Полубог

    Ей това е свястно предложение и абсолютно справедливо спрямо всички играчи. Ако има анкета с удоволствие ще гласувам. :D
     
    [[Fermerkaa]] и bayVasil харесват това.
  11. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    На дали съм първия на който му е минало това през главата (споменавал съм го и преди) но анкета в нашия форум не съм виждал, та ако не те мързи - направи една анкета, пък току-виж взели, че ни чули;)
     
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Моята ферма никога не е била цъкалкова (само цветната градина и острова на съкровищата). Секвои нямам даже и за едно цяло поле. До сравнително скоро едното поле го ползвах само за растения, но като се понапълни плевнята (по моите си разбирания) минах на дървета - един път за тях ми е достатъчна само едната опция комбайн, втори път плодчетата са ми необходими за едно друго събитие. Но се случва било преди или след куест, било ако супер-аверчето ме изненада с комбайн всички опции, да цъкам растения. И какво сея - овес, моркови, пшеница, царевица, доматки и рядко още нещичко, което е намаляло, щото е ползвано в куест и евентуално и разпродадено. Но има и един друг момент - не ми пука за точките, вече.
    Но нови растения определено не ща. А дали да се смени системата за точки*по нивото - може би ще е по-добре, ама пак не съвсем, щото колко точки трябват между 1 и 2 ниво и колко между 99 и 100? Честно - не знам какво ми е мнението, поне в момента не знам ;).
    П.П. Не знам защо още от първите ми дни във фермата чак досега любимото ми растение е царевицата. Може би защото винаги се е продавала сравнително бързо, а в момента и на добри пари предвид времето на растеж, а в момента покрай мишките още ще скочи, поне на моя пазар се забелязва покачване на цената.
     
    Последна редакция: 2.2.16
    desi232 харесва това.
  13. desi232

    desi232 Посланик

    и аз не искам нови растения,едвам смогвам с тези които имам,и аз не играя за точки,когато вдигна ниво тогава,не бързам нито ме гони някой ;)
     
    olinka_90 харесва това.
  14. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз играя за бройки - да имам повече от другите. Когато беше топ 200 за нула време натрупах 20 милиона точки само от дърветата - имам по 10-15 броя ябълки сливи орехи и круши. Ниските нива растения не ги садя, защото не дават точки. Тези за които говори колегата фермер че ги сади аз за 1 месец по 3000 натрупвам без да ги садя - всичко от марули до царевица го купувам абсолютно всеки ден от развъдника. Няма да се моря да хабя вода за бебешки растения дето не дават никакви точки.
     
  15. denislav4o216

    denislav4o216 Напреднал

    Нали за това е играта, за да се играе! Защо искате все да ви е лесно? Защо не искате малко разнообразие? Какъв ще е смисъла ако все ни е лесно....това е игра. Направена е, за да се играе! Никой не говори за лакомия, а за да ни е по-интересно и вълнуващо. Какво му е лошото да ни стане по-трудно....стига вече....
     
    -Защо-, pineapple87, bayVasil и 2 други харесват това.
  16. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ми аз играя 6 години. Почна сериозно да ми омръзва само да садя садя. Един ден ще му тегля една майна ще махна всички полета и ще си наслагам само дървета. Ще влизам 1 път дневно заради дневния бонус и 1 път месечно да обирам дърветата и така. Даже си давам почивка и около месец два не влизам и не я играя. А след ниво 100 съвсем ще я зарежда. Имам си по интересни игри във фейса, аз там съм регистриран само заради тях.
     
  17. denislav4o216

    denislav4o216 Напреднал

    Ама никой не те кара да играеш, тези които искаме да играем, ще играем! И искаме да ни е интересно! На когото не му се играе му личи...лек ден!
     
  18. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Aз не съм против да има растения от евевнти в играра. Напротив. Що се отнася до лесното - тея с паричнте дървета могат да си наливат от нея на задачите и да ги приключат мигновено. Та на тях ще им е още по - лесно отколкото това че си купувам растрния от развъдника. След като ми е по - евтино ще си ги вземам оттам не от пазара. Така че. Не виждам проблема.
     
    denislav4o216 харесва това.