Разсадникът II и III, Бахама-разсадник II и Манифактурата II

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от .TAINNA. на 27.8.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    В читалището изпълних четири куеста: Разсадникът II и III, Бахама-разсадник II и Манифактурата II. Моите сгради са развити до край. От изпълнените куестове сега взех строителни планове, които не знам къде да приложа. Във ФАЯ не намерих обяснение. Нищо не ми идва на ум, освен да купя от червената кошница още от тези сгради, което е безумие. Това прави 800 ЛГ за основната ферма за нови три сгради, а за острова дори нямам опции за купуване на нови сгради и строителните планове за него ще са ми непотребни. Може и да греша. Ако може някой от по-опитните играчи да помогне със съвет.
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Тези куестове са точно с цел да има строителни планове за закупени срещу лг нови сгради.
    Безплатните са по 1 бр. Оттам насетне - само с лг, и там все пак има някакво ограничение в бройките, май по 3 манифактури, 4 менажерии и 4 разсадника за фермата и за баха. (За острова се купуват пак от червената кошница, но трябва да я отвориш от там, не от основната ферма.)
    А иначе - ми, изпълнила си ги. Не искаш или не можеш да си купиш още сгради - те плановете ще си стоят в плевнята, няма да искат папо, какво ти пречат...

    П.П. При мен голяма част от въпросните куести чакат изпълнение, защото исканите селектирани не са ми по джоба, пардон по плевнята. Някой ден и с тях ще се заема. Сега не са ми приоритет.
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Муши, благодаря злато :D Имала съм - дала съм, да съм питала. Ще си къткам строителните планове за по-добри времена, когато ще мога да купя една по една другите сгради. Някой дали ги е направил? Иска ми се да чуя/прочета мнение дали си струва харченето и дали ще ми стигнат плановете или пак ще има наливане за още :p
     
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Е, плановете можеш да прецениш според ФАЯ докъде ще ти стигнат. Но имай предвид, че и инструменти трябват, не само планове.
    А иначе - ми, на мен са ми скъпички тези сгради, макар че менажерии имам по над 1, но манифактури и разсадници - по 1. Не че не искам още менажерии, ама нямам лимити за тях. Че всеки си преценява какво и кога може да си позволи.
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Лично аз не намирам особен смисъл в тези сгради (и най-вече това важи за разсадника), освен за обори и производства, които нямаш по една или друга причина възможност (или желание) да развиваш в сателитки.
     
    mushnuk и .TAINNA. харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    на разсрочено плащане става ли xD Поне менажериите една по една обмислям да пусна. До Рождество дано се справя с лимита :D

    Сателитките са ми за подаръци, чатни, мармалади и др.дреболии. Много ангажиращо ми е да се занимавам и с тях. Благодаря ти за мнението:)
     
    Последна редакция: 27.8.18
    [[Fermerkaa]] и fermer4etoo1970 харесват това.
  7. galinad12345

    galinad12345 Активен автор

    От храма си активирах статуята на БАХАМА РАЗСАДНИКА. Уж трябва да си увелича площта на засаждане. Така ли е и как?