Пълнолуние

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от sabchooo на 4.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Искам да направя предложение - да има възможност да се засяват растенията от пълнолунието и на пустото поле и в горичката. Хайде да предположим ,че щом до острова ходим с големият кораб , а не със сал е доста на отдалечено място ,където в тоя момент луната може да е в друг свой лунен цикъл.Може да направите предложението си, където трябва с въпрос: В Германия ,когато излязат на едната си тераса и там е грейнала пълна луна , от другата страна на жилищата им да не би луната да е на една четвърт?xD
    И без това напълниха читалището с куести в които бройките са космически , а времето за зреене на растенията е големичко - почти на всички:oops:.Много от играчите за еднодневните пълнолуния ,дори се отказват да си премахват животинките и дръвчетата.За едно поле се губи и смисъла за използване на торове , производства на занаятите и прочие:eek:.Смятам (а и не само аз) , че не е редно да дадеш 5 лева за разсад и тор , да вложиш труд и накрая произведената стока да струва лев и петдесетxDxDxD.
     
    mite63, sashka_9800, tutifruti9 и 26 други харесват това.
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Поредния оптимист,глас в пустиня но иначе не е зле да се мечтае :)
     
    tutifruti9 харесва това.
  3. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Нали знаеш на едно бебе ,кога му дават да сучи!???;)
     
    tutifruti9 харесва това.
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    В този случай направо правят друго :D
     
    tutifruti9 харесва това.
  5. didinko1

    didinko1 Стажант

    Гласувам ''за'' тази идея!
     
    tutifruti9 харесва това.
  6. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Кога на майката и е кефxD
    Това де го мислиш - няма стане:)Веднага ти казвам защо..
    Хората толкоз време се пънат да измислят нещо с което да "разнообразят "играта и да направят "интересно" и самото пълнолуние.
    Ай с тез куести и нови глупости дет се сеят преизпълниха петилетката че и отгоре!xD
    Ся има баламите да копат докат са изясни...Това е логиката в общи линии ;)Имаш "за" но не те грее...
     
  7. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Твърде хубаво, за да е истина!
    Но няма лошо истината да е хубава ;) Така, че - гласувам за идеята :)
    ПП: Мене ако питаш - добре е и на острова луната да е пълна :p
     
    kismit харесва това.
  8. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Пределно ми е ясно, че те такива идеи няма да приемат никога на драго сърце , но поне да им се напомня колко глупаво решение е да направиш такова събитие - ПЪЛНОЛУНИЕ по този начин.xDxDxDНо пък е възможно:sleepy:(не съм ходил в Германия), при тях - поглеждаш небето - пълнолуние, вървиш 100 метра и поглеждаш - четвърт луна, още 50 метра и вече луната даже не се виждаxDxDxDxDxDxDxDxD.Пък и си много права , специално аз ако ще копам ще е на истинска нива.Ако ще плащам ( с реални пари) за домати , няма да е за виртуално от виртуален пазар!!!:D:D:DТова не ме грее....
     
    Мариана07 и MARV3000 харесват това.
  9. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Няма как - острова е от другата страна на земното кълбо;):pxD.
     
    Мариана07 харесва това.
  10. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Аз съм ЗА. Вярно, че Луната не се вижда от всички точки по Земята едновременно, но е в една и съща фаза през това време.
     
  11. -галатея-

    -галатея- Стажант

    Абсолютно ЗА!!!!!!!!!!!!!
     
  12. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    И от мен ЗА, мечтите поне за сега ни ги оставиха безплатни...
     
  13. HULIGAN71

    HULIGAN71 Подрастващ автор

    гласувам за тази идея!
     
  14. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    И аз съм "ЗА" идеята.
     
    sinsi88 и черешка харесват това.
  15. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Браво, страхотна идея - твърдо ЗА идеята!
     
  16. desi232

    desi232 Посланик

    и аз съм за
     
  17. baiete

    baiete Болярин

    И от мене ЗА ! Но едва ли от БП ще я отразят . Дано аз да съм в грешка и да ми изненадат :)
     
    sinsi88 и черешка харесват това.
  18. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    За
     
    Торнадо73 харесва това.
  19. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    И аз съм за , но поне да е 2 дена, дори да не е всеки месец.
     
    черешка харесва това.
  20. черешка

    черешка Старши болярин

    За!!!