Пълнолуние - 27.09.2015

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Dragonj120 на 26.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Dragonj120

    Dragonj120 Подрастващ автор

    Календара в последните два месеца търпи ежедневни поправки ! Първоначално беше оповестено Пълнолуние един ден - 28.09.2015 , а случайно в събота вечерта откривам съобщението за начало утре с продължителност два дни - това добре , но нали все пак трябва информацията да е точна , за да си организираме посевите и влизането във фермата в съответствие със събитието.
     
    -.kiki12345.69- харесва това.
  2. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    В началото на месеца календара се попълва с предварителни дати за по-големите събития. Те са ориентировъчни и понякога се налага промяна, както в случая. Когато имаме официално потвърдено начало и край го публикуваме в официални и променяме календара.
     
  3. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    здрасти колега от мен съвет(ако щеш) Наближи ли пълнулуние разчисти всичко и чекай.Аз на основната нива нищо не турям чакам пълнолуние или някой нов евент
     
    Мариана07, nefertiti, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ще имам време и за една реколта кокалени храсти, че нали се задава кучешката селекция, да има с какво да ги храним баукащите. (В момента цената на кучетата при мен е 1500, а на храната за кучета - 1000.)
     
    Мариана07 харесва това.
  5. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Аз съм на принципа на -.kiki12345.69- разчиствам си основното поле и дерзая. Доволна съм от това Пълнолуние - напълних хамбара със страшни растения и успях да си взема рецептата за Надгробна саксия, а по-нататък, ако все така пускат събитието за по три дена, мога да си взема и другата рецепта и да си отворя селекцията на прилепи. :)
     
    -.kiki12345.69- харесва това.
  6. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    е ами да ,то нали си имаме поговорка ,,капка по-капка вир става,,а като се случи така както сега карамфила със плодородните лехи на другите ниви оправя положението на запустялото и г.поляна събрах по 100 и нещо от плата и пантофи за сега добре е със кранчето
     
    Мариана07 и poli83 харесват това.
  7. poli83

    poli83 Прохождащ

    какви карамфили аз нямам само червенкорал