Проблем

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от crazyfreak82 на 4.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. crazyfreak82

    crazyfreak82 Младши експерт

    Вчера имаше проблем с влизането,но също така не можеш и да влизаш във форума-следващия път като се случи(защото в това съм сигурен)ми обяснете как да съобщим-вие казвате,че проблем ще се разглежда САМО при оставено ID.А и ще има ли някаква компенсация-цялата ми реколта на острова плевяса.
     
    Последна редакция: 4.10.14
    elena12345670 харесва това.
  2. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    Проблема вчера беше глобален и засегна повечето игри на БП в такива случай не нужно ид. Освен това винаги можеш да се обърнеш към съпорт, ако форума не е достъпен. Въпроса с компенсациите ще се разглежда най-рано в понеделник.
     
  3. маца10

    маца10 Прохождащ

    въпроса с форума е много належащ-много лошо го направиха че само през играта може да се пише в него и както се случи вчера да няма достъп до почти всички игри и форуми на БИГПОИНТ ние как да съобщим..той е достъпен но само за четене..а когато се пише на съпорт за този проблем дори не получаваш отговор..пълна недомислица е това да нямаме достъп до форума и да се съобщава за проблем когато не можеш да влезеш в играта..