Проблем с чатнито

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от -melani14- на 18.4.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Tags:
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. -melani14-

    -melani14- Подрастващ автор

    Здравейте. Не знам дали съм на точното място, но искам да споделя своя проблем. В мармалададжийството стигнах до там, да мога да си произвеждам ЯМЧ, но за тази цел трябва да имам чатни и като натисна за производство на чатни - всичко изчезва. Няколко пъти рестартирвах играта, защото преди известно време се оправяше, но сега не иска по никакъв начин. Какво трябва да направя, помогнете, дайте съвет? ID: 23325073
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Излез от играта. Рестартирай компютъра/устройството, през което играеш.
    Затвори всичко излишно преди да стартираш отново играта (вкл. примерно скайп).
    Влез наново в играта и като отвориш мармалададжийницата търпеливо изчакай всичко да се зареди. Цъкай малко по-бавно, не припряно, дай време на играта да зареди на твоя компютър/устройство каквото е необходимо.

    П.П. Ако желаеш бих пуснала вместо теб няколко чатни да се произвеждат, но посочи колко.
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. -melani14-

    -melani14- Подрастващ автор

    Здравейте, отново имам проблем с направата на чатнито за ЯМЧ...ИД: 23325073
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Пуснах ти 5 да се произведат.
    И повтарям това, което и преди съм съветвала:
    Излез от играта. Рестартирай компютъра/устройството, през което играеш.
    Затвори всичко излишно преди да стартираш отново играта (вкл. примерно скайп).
    Влез наново в играта и като отвориш мармалададжийницата търпеливо изчакай всичко да се зареди. Цъкай малко по-бавно, не припряно, дай време на играта да зареди на твоя компютър/устройство каквото е необходимо.
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. -melani14-

    -melani14- Подрастващ автор

    Да, благодаря, но всички съвети ги изпълнявам и резултат няма, и не разбирам защо само при чатнито е този проблем...
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. Гайденов

    Гайденов Подрастващ автор

    това е визуален бъг, дължи се на обстоятелството, че вероятно нямаш междинния продукт от предното или по-долно ниво на мармалададжийницата
    нетипичното решение е, че трябва да имаш поне по 1 от всеки по-долен междинен занаят (в случая фино желе и желе)
    този бъг не се среща само при сладкарството.
    има го при пекаря (понеже там съм го откривал и по този начин отстранил)
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.