Проблем с цъкалка на полето "Фарът"

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от mimi123123456 на 12.9.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    исках да разместя цъкалките при фара, но най-вдясно по средата се появи оранжево въртящо се цвете и не можех да поставя нищо там. Извадих всичко и пренаредих. Последно опитах да сложа цъкалка 1х1 (не запомних коя) и пак се завъртя цветето. Няма да пренареждам. Само моля екипът да влезне и да ми помогне да се махне въртящото се оранжево цвете. Не ми дава да сложа нищо там, а цъкалката я няма. Мястото е точно над Разлюлей джунглата. Ако може сложете ми някаква единична цъкалка с многоп точки. Благодаря :)

    ИД: 55337902
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Предполагам, че предметът "Привет, приятелче!" ти създава този проблем, защото той е леко вдясно и малко нагоре спрямо предмета "Разлюлей джуннглата". Всъщност предметът си е там, проблемът с него е, че не се визуализира, известен е този проблем.
    Иначе сама би могла да го отстраниш. Ако не, чакаш БП да отстранят проблема.
    Приятна вечер!
     
    mimi123123456 харесва това.
  3. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Муши, ако я виждаш тази цъкалка може ли да я извадиш? извадих всичко около нея и освен оранжевото въртящо се цвете друго не се вижда. Даже не знам на кое поле е. Оставям ти празно около цветето дано видиш цъкалката. Моля те, извади я. Ще внимавам да не я слагам повече

    [​IMG]
    заради това приятелче одеве вадих всичко. Не ми се играе същото упражнение. Моля те, махни го да си оправя полето :)
     
    Последна редакция: 12.9.22
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Невизулизиращият се предмет е прибран в инвентара. (Но не разбирам защо ти пречи, освен естетично, той си се обира, само не се вижда "като хората".)
    :)
     
    mimi123123456 харесва това.
  5. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    благодаря от сърце :D завива ми се свят от въртележката :p
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, моля.
    Ти си знаеш и ти решаваш какво да правиш във фермата си.
    ;):)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.