Проблем с рециклтора

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от buba.georgieva на 5.11.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. buba.georgieva

    buba.georgieva Младши експерт

    РЕЦИКЛАТОРА ми зациклиxD! Нито приема,нито предава!Допусна ме веднъж до себе си и.....до там:eek:!Незнам, къде е проблема!В мен или в играта:oops:! ID:44043811
     
    Последна редакция: 5.11.19
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Би ли пояснил/а в какво по-точно се състои проблемът?
    Имаш ли налични нублонски батерии? Ако имаш има ли предадана стока в самия рециклатор?
     
    buba.georgieva харесва това.
  3. buba.georgieva

    buba.georgieva Младши експерт

    ПРИВЕТ,
    Имах налични нублонски батерии,но ми поиска и да предам стока в рециклатора.Предадох необходимата стока и играх няколко пъти до свършването на батериите.Пак ми поиска стока,предадох я в рециклатора и до там. В момента имам 8 нублонски батерии,но не ме пуска по нататък.Може би, аз пропускам нещо!:oops:
     
    Последна редакция: 5.11.19
  4. kakata13

    kakata13 Ветеран

    минималното количество батерии за една игра е 10
     
    buba.georgieva и .TAINNA. харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    buba.georgieva харесва това.
  6. buba.georgieva

    buba.georgieva Младши експерт

    Благодаря ти,за отделеното време,разбрах къде ми е грешката:sleepy:! Мислех си,че като ми е зареден рециклатора и той ще ми даде нублонски батерии,за да мога да играя по нататък.Когато не играеш дълго време....се забравя!Пак ти БЛАГОДАРЯ,за помощта!!!
    Успешен ден!:)
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Радвам се, че всичко е изяснено.
    Приятен ден и на теб!
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.