Проблем с разсадници

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от gift777 на 24.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. gift777

    gift777 Подрастващ автор

    Здравейте , взех си няколко разсадника на бахамарама , но когато цъкнах ъпдейта , ми показа опция за още и още ъпдейти , но не се ъпдейтна ,защото беше на максимума от 8 места , и сега имам липсващи керемиди може би 10 -15 хиляди и 12 строителен план за разсадник . Минал съм всичките мисии в читалището относно тези мисии за плановете и т.н. и няма логика да не ми стигат да си построя нещата. Моля за проверка

    ID: 23334912
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, предадено е.
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. gift777

    gift777 Подрастващ автор

    Много благодаря за отделеното време. Надявам се , скоро да ми оправят липсващите инструменти и строителният план за разсадника...

    Лека вечер

    Здравейте ,проблема ми все още е на лице ! Какво става?
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Имай търпение, моля. Писах вече, че е предаден проблемът.
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. gift777

    gift777 Подрастващ автор

    Добър вечер mushnu4ka
    Има ли някаква информация дали това което сте изпратили е било получено от когото трябва или дали се работи по този въпрос?
    Благодаря предварително :)
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не разполагам с повече информация от съобщеното снощи и тази сутрин.
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  7. gift777

    gift777 Подрастващ автор

    Липсващи 8 броя строителен план за разсадник. Купих си на острова допълнителни разсадници за дървета , но не мога да ги ъпдейтна , защото са ми изчезнали последните 8 които трябваше да имам , защото съм изпълнил всички мисии в читалището.
    Моля за адекватна помощ от някой адекватен модератор дето ще помогне наистина , а не като последния път да повтаря заучени фрази ,да ми говори като на робот и да ме учи на търпение , при положение ,че изглежда от съседната страна явно това липсва в повече..
    Благодаря предварително

    ID: 23334912
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Онзи ден пишеше, че се губят 12. Сега пишеш за липсващи 8.
    Ще помоля за уточнение за същите планове ли става въпрос или са се появили 4 бр. и към момента продължават да се губят 8.
    Както и ще повторя, че тогава проблемът ти беше предаден за разрешаване, а и не ние (разбирай форумният екип) се занимаваме с това.
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. gift777

    gift777 Подрастващ автор

    Грешката беше моя , 8 трябва да се губят , нищо не е идвало , имам два неъпдейтнати , което означава , че общо 8 липсват 2х4

    Добре , но къде е обратната връзка , защо никой не дава обратна връзка минаха дни , а скоро и седмица ще мине???!
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Отново ще призова към търпение, не разполагам с информация кога ще се случи разрешаването на проблема.
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. gift777

    gift777 Подрастващ автор

    Добре , а аз като човек с недостатъчно опит с техниците и подръжниците на играта искам да попитам , когато не им се занимава отсвирват ли ей така хората и забравят за проблема, или го решават , но по-късно?
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Когато му дойде времето/редът - ще бъде отстранен.
    И не очаквай от форумния екип ежедневен рапорт докъде са стигнали.
     
    .TAINNA. и mimi123123456 харесват това.
  13. gift777

    gift777 Подрастващ автор

    Попитах как седят нещата ! За да знам да очаквам ли , ако да кога , какво и тн.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.