Проблем с помощната техника

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от -helixme4o- на 19.12.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    Сега забелязвам,че имам 1102 часа сеялка.Не знам откъде се появиха,тази сутрин си активирах купон за 3 часа,ще се радвам да разбера коледно чудо ли е,или нещо аз съм оплескала.
     
  2. troi333

    troi333 Активен автор

    Де да имахме такива "проблеми" в играта! Не е чудо, -helixme4o- :) Някои сандъчета дават и полезни неща. Лично аз отварям такива, когато имам нужда. Сещам се за тези в момента:

    [​IMG]
    Изобилие от красиви неща
    1 бр. на случаен принцип от изброените:
    1 Супер тор, 2 Супер тор, 1 Мими тор, 1 Парфюм, 3ч. Строител,
    3ч. Помощник за Небесната градина, 12ч. Сеялка, 12ч. Ратай, 1 Парти завъртане,
    1 Купон за помощна техника 3ч., 1 Купон за помощна техника 1ч., 1 Вишнев цвят,
    1 Китка от цвят бугенвилия, 1 Цвят на глициния, 1 Бромелия, 1 Ангелски тромпет, 1 Орхидея, 1 Слънчоглед, 1 Теменужка, 1 Надгробен камък, 1 Лале, 1 Страшно растение, 1 Метличина, 1 Божур, 1 Лилия, 1 Момина сълза, 1 Кокален храст, 1 Роза, 1 Призрак, 1 Гербер, 1 Храст с очи, 1 Люляк, 1 Пролетна бутониера, 1 Валентинска саксия, 1 Надгробна саксия, 1 Пъстър букет,
    1 Летен букет, 1 Ужасяващ букет, 1 Самата невинност, 1 Пролетен венец, 1 Зимен венец,
    1 Елексир на живота
    [​IMG]
    Изобилие от сладки неща
    1 бр. на случаен принцип от изброените:
    1000МП, 1500МП, 1 Парфюм, 3 Парфюма, 1 Безплатно завъртане, 1 Фермерска монета,
    1 Захарна тръстика, 1 Меденка, 1 Череша(плод), 1 Желе на островитянина, 1 Кокос,
    1 Лимон(плод), 1 Ванилия, 1 Мента, 1 Зелен чай, 1 Ягоди, 48ч. Сеялка
    Отделно и колелото на късмета понякога дава сеялка:)
     
    Bamze харесва това.
  3. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    Ясно,сладките неща са ми намаляли с около хиляда сандъка,явно съм пипала където не трябва.:oops:
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Със сигурност си се сдобила с опцията "Сеялка" от сандъчетата със сладки неща. Отворил/а си 1452 броя от тях на 2021-12-17 в 14:40:41 и си получила 23 пъти по 48 часа сеялка.
    Приятен ден!
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.