Проблем с парти колелото на късмета

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от StOqNcHyYy23 на 8.1.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. StOqNcHyYy23

    StOqNcHyYy23 Младши експерт

    Привет на всички,

    Бих искал да сигнализирам за проблем който забелязвам с колелото на късмета посредством парти врътките. Може би около месец забелязвам че наградата 2XПарти врътки не се начисляват. Ако може екипът да погледне когато има време а и съм сигурен че и други имат подобен проблем.

    А относно неначислените врътки няма проблеми ще ги прежаля...важното е проблема да се реши.

    Благодаря предварително

    Поздрави!
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,

    Нееднократно е повдиган въпроса за такъв проблем.
    Проверявала съм и логовете на играчите. Правила съм и тестове, т.е. въртяла съм колелото. Преди малко отново го направих и не установих да има такъв проблем. (И слава богу, че този път извъртях само 15 билета, докато спечеля 2 парти, при предния тест въртях над час.)
    Казвала съм го и преди - човек се заблуждава, че не се начисляват 2 парти билета, а само 1, а не е така.
    Ето примера: Имам 69 билета, въртя и печеля 2. Значи след въртенето билетите трябва да са 69-1+2=70. И според мен това кара играча да си мисли, че не са му начислени 2, а само 1.

    Приятна вечер!

    П.П. Надникнах и в лога ти за въртяните днес парти и видях, че са начислени спечелените 2 парти билета.
     
  3. StOqNcHyYy23

    StOqNcHyYy23 Младши експерт

    Благодаря много за информацията!

    Приятна вечер !
     
    mushnu4ka харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.