Проблем с пазара

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от -fabulousss- на 23.12.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. -fabulousss-

    -fabulousss- Подрастващ автор

    От няколко дена предложенията ми се връщат обратно в килера . Пуснах за продан Златна патица преди 2 седмици (след бейби бум-а) за 10 милиона . Платих комисионна 1 милион , като ми се наложи да си продам половината неща за да платя комисионната... Днес Патицата ми е върната в килера обратно без моя намеса , без да ми е върната и комисионната даже. Другият проблем е с тора. Бях пуснал 3 предложения по 300 тор за около 100МП , 120МП и 140МП цена . Преди няколко дена също забелязах този проблем . ID : 11468090
     
  2. Styx

    Styx Guest


    когато продукцията не се продаде, тя се връща обратно. за съжаление комисионната която си платил не се възстановява.
     
  3. -fabulousss-

    -fabulousss- Подрастващ автор

    Значи тази патица която имам в момента няма да мога да я продам никога и ще си ми стой ... Много добра система за продажба , поне някаква компенсация да се измисли ...
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.