Проблем с отварянето на плочката и вземането напредмет "Щолен овкусен от хамстери"

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от gu6i на 21.12.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. gu6i

    gu6i Стажант

    ID 7148242 от скалата на Дядо Коледа вземах всичко без щолен овкусен от хамстери не се отключва моля ви за помощ възможно е и аз да греша

    id7148242 писах ви че немога да отворя плочката на щолен овкусен от хамстери тя просто не се отключва имам всичко необходимо всичко друго е отворено моля ви погледнете защо се случва това
     
    Последно редактирано от модератора: 21.12.21
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, не, не грешиш, има проблем с този предмет.
    Уведомиха ни, че ще бъде поправено /ще отключат предмета автоматично/, но не уточниха точно кога....
    Предметът е начислен и платен.:)
     
    Последна редакция: 21.12.21
  3. gu6i

    gu6i Стажант

    сърдечно ви благодря пожелавам на целият екип Весела Коледа
     
    Bamze и Кобрелия харесват това.
  4. p1955

    p1955 Младши експерт

    Здравейте, понеже компютъра ми е на ремонт подавам сигнал от този акаунт.Приключих евента "Тайната скалана Дядо Коледа", но цъкалката щолен овкусен от хамстери не ми се отваря. Моля, някой да ми помогне. ma1957 ИД 7922668
     
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, наградата няма да се отвори, но цъкалката ти е начислена и вече е в инвентара ти.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.