Проблем с обиране на предмети

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от fares77 на 8.2.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Много често при ръчно обиране не мога да обера предмети в горен десен ъгъл, например в полето на Фара, промених настройките, но пак не става. В момента искам да обера предмета Катеричка в кутия, но е невъзможно, какво друго мога да направя?
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. ytre-84

    ytre-84 Младши експерт

    Не знам какво си променила в настройките, но относно някакво решение, виж и това:
    https://board-bg.farmerama.com/thre...-на-декорация-в-горната-част-на-полето.20892/
     
    fares77 и .TAINNA. харесват това.
  3. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Видях го, но не беше позволено да пиша там, затова отворих нова тема. Направих това с настройките, но при мен не се получи през клиента, не съм пробвала през Унити, ще опитам и оттам

    ПП. След повторен опит се получи, явно предния път съм натиснала два пъти промяната и съм се върнала на предишната настройка. Благодаря на всички за помощта!
    Разсеяна работа, какво да кажа...
     
    Последна редакция: 8.2.21
    ytre-84 и .TAINNA. харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.