Проблем с небесна градина и предмети

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от .банчева. на 7.2.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Нямам небесна градина....Чистете, ако трябва...колко пъти...ID 22764287

    Не функционира небесната градина, вземах цъкалки, сега гледам пак са си на мястото, монетите ги няма,...абе изобщо никаква небесна градина....отидоха ми цъкалките незнайно къде....ID 22764287

    Какво става, писах за Голям проблем.....никакви отзиви...еееее аз какво да правя,на небесната градина няма нищо...нищо не работиииииии
     
    Последно редактирано от модератора: 7.2.21
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    [​IMG]
     
  3. bobo13993

    bobo13993 Прохождащ

    проблем с небесната градина -- изчезнаха ми всички редове с бонуси и точки вече два дни не обирам ---
     
    Последно редактирано от модератора: 22.2.21
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, нямам идея защо мислиш, че са изчезнали редовете.
    Но са там, ето ги:
    [​IMG]
    Сигурен ли си, че е избрано да се виждат всички редове? Отделно ако има при теб някакъв проблем с визуализацията, опитай баналните неща - игра през друг браузър (ако играеш през браузър), почисти кеш данните на браузъра, опитай как е с клиента, провери скоростта на интернет, презареди играта, рестартирай компютъра/устройството, изключи всички излишни приложения, които може да товарят компютъра/устройството, през което играеш и др.под.
    А ако питаш нещо съвсем друго - уточни, моля.
    Също така ще те помоля при писане във форума да не използваш главни букви, в интернет това се счита за викане/крещене.