Проблем с имейл

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от deyana на 2.10.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. deyana

    deyana Прохождащ

    Здравейте!
    Не получавам никакви имейли от играта и не мога да си сменя паролата. Потвърден е и от настройките на играта съм разрешила получаване на новини. Със съпорта преди време се оправяше всичко много бързо, а сега с английския съпорт ме прехвърлят и си чакам да оправят проблема. Днес им писах да ми изпратят поне бонус кода и пак нищо не стана.
    Имам друга ферма с която всичко е наред, а тук немога и една парола да сменя или да получа бонус код. През годините няколко пъти съм сменяла имейла и винаги го имам този проблем само с тази ферма, все се оказва че съм в черния списък.
    Ако може да се направи нещо оставям ID: 29516914
     
    Zlobara и .TAINNA. харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Имам същия проблем на друга малка фермичка, не на моя пазар. Цяла седмица си пишем със съпорта и нищо. При тях било наред. Две фермички са на един и същ мейл. Едната получава мейли, другата не. Настройките са еднакви. Днес им писах за парадокса и пратих снимка с получен мейл за бонуса до 30-ти септ. за другата ферма. Чакам да видя какво ще направят. Опитаха се да ме метнат към съпорт на абв, обаче вече бях писала до тях. От абв няма проблем. Съпорта на БП се опитва да ни пързаля, като ни лъже, че са проверили. На краставичар краставици продават. Да не отида там да им оправя бакиите >:(

    p.p. ID: 21769260 получава мейли с бонусите, а ID: 54648623 не получава. Двата акаунта са регистрирани на един и същ имейл. А де? и ме пращат за зелен хайвер при абв >:(
     
    Последна редакция: 2.10.20
    dedoto и Zlobara харесват това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, deyana и .TAINNA.,

    Безсмислено е да повдигате тези въпроси тук във форума.
    Форумният екип по никакъв начин не може да помогне.
    Правилно сте се ориентирали към съпорт.

    П.П. Щраквам катинара.
     
    .TAINNA. харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.