Проблем с Небесната градина

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от ka-linka на 30.7.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Здравейте! При задържане на мишката върху емблемата на готов ред в небесната градина се припокриват последните букви на думата "подновяване" / от време за подновяване/ и цифрите, които показват часа и не мога да видя точно след колко време ще е готов реда. Току-що обрах ред, който се подновява след 30 часа, но в размазаното се вижда като 20. Възможно ли е да се коригират надписите?
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    Проблема е предаден на колегите :) Лека и спокойна вечер!
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Благодаря от сърце! Лекинка и на теб!
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    От снощи 4 пъти си подреждам редовете с ъс зелената отметка ,защото са разбъркани при всяко влизане в играта,да вземат да си оправят играта,всяко подреждане изисква и врем.Не може постоянно да си обикалям страниците и да си търся редовете кой къде е разбъркан.Аз му знам мястото къде да го търся,да обикалям като луд ,не стига че през телефон всичко е по трудно като влизам.Сега и с това да се.справям.Пиша в тази тема,от кога чакаме да оправят на редовете ,да може да гледаме часа нормално ,да не се пред покриват с други надписи.Вземете спрете всички задачи за един месец и оправете всички неща който има за оправяне по играта:cry::cry::cry:
     
    Последна редакция: 14.2.20
    [[Fermerkaa]], ka-linka, milena7004 и 3 други харесват това.
  5. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    не разбрах кое се разбърква. маха ти се отметката ли?
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Местата им се разбъркват
    ако е бил на 4 страница отива на 21 страница напреимер редовете който ми дават проценти са от страница 3 до 15 страница други който са по назад отиват напред,имам 4 реда който съм си подредил един след друг немират се на 19 страница.Като влезна пак ги търся защото не са един след друг,започвам пак наново да си ги подреждам един след друг,влизаш после пак разбъркани:cry:
    Ако трябва и снимки ще кача?
     
    Последна редакция: 14.2.20
    [[Fermerkaa]], dedoto, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  7. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    Наблюдава се подобен проблем при някои играчи от снощи. Колегиъе вече са информирани.
     
    [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Не знам дали е само при мен, но има и проблем с флаша, поне при firefox. С добрия стар Internet explorer няма проблем.