Проблем с Вълшебна шапка

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от .poli78. на 17.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. .poli78.

    .poli78. Младши експерт

    Имам проблем:
    взех вълшебната шапка и я сложих на полето, но днес като сложа мишката на нея, ми изписва, че ми дава само ТО?
    на другите ми изписва и 4 ЛГ, какво се случва, моля за птоверка.
    ИД: 38270804
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Предавам за проверка. Имай търпение, моля.

    ПП1. Резултатът от проверката е, че Вълшебна шапка (+), спечелена от Голямата гонитба, не е извадена, а се намира в менюто. А някъде на полето имаш Вълшебна шапка с вече изчерпани обирания, която няма как да показва, че дава друго освен ТО, след като ЛГ вече са обрани 40 пъти.
    ПП2. Само предметът с "(+)" в името дава ЛГ, другият вече е съвсем обикновена цъкалка.
     
    Последна редакция: 17.11.20
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  3. .poli78.

    .poli78. Младши експерт

    Вълшебна шапка+ в менюто няма, 100 пъти проверих преди да пиша, но ако проверката е показала, че е в менюто, моля, сложете я на основното поле.
    Взела съм я снощи, 16.11 около 23 часа, сложих я и сутринта видях, че дава само точки, обърнах цялата ферма, но никъде няма такава цъкалка.
    Моля за помощ да я намерим.
     
    Последна редакция: 17.11.20
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Използвай търсачката на менюто с вазичката. Раздел Всички или раздел Декорации. Напиши (+) и ще изскочи
    И няма как да си я сложила тази сутрин и да дава само точки. Извадила си вече изчерпан предмет, а неизчерпания стои и чака в менюто.
     
  5. .poli78.

    .poli78. Младши експерт

    Всичко направи, няма я, моля, който може да провери и да оправят нещата.
    Наистина излизат цъкалките с +, но шапка няма.
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Този, който може да провери, доста порови.
    Че вероятно без да искаш сутринта си изтрила предмета, преди да направиш нито едно обиране. (С комбайна става много лесно.) И след това отново си го поставила на полето. (Защото е за обиране утре сутрин, а не тази вечер, както би бил, ако е поставен снощи.)
    Ако този отговор не те устройва, обърни се към съпорт. Форумният екип повече не може да направи.
     
  7. .poli78.

    .poli78. Младши експерт

    Във връзка с обясненията, които ми давате искам да Ви разясня ситуацията -около 23 ч. на 16.11. изигравам за вълшебната шапка - отивам за да я поставя и като изписах на търсене имаше една цъкалка -шапка но нямам спомен дали е била с + -как ще обясните че в 23.ч. я поставям и в 6 ч.сутринта -8 ч. по късно с комбайн ще я обера -какъв и е периода за обиране -за 8 ч. става готова ли за обиране на лалогулдените -защо не помислите -вярно е че бях с техника, но как ще се обере след 8 ч. И още нещо - такава шапка но без+ имам и на др.ферми, -мога да Ви изпиша ID просто при мен не дошло това за което съм играла. Поставила съм вероятно някаква стара цъкалка, а новата се е бъгнала някъде. Сажалявам, че Ви притеснявам, но мн. труд съм хвърлила да стигна до нея.
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Никой не е твърдял, че е била готова за обиране.
    А че е била разрушена/изтрита несъзнателно (веротно с комбайн).
    Ако си поставила някаква стара вече обрана цъкалка - не пасва времето на обиране. Нито откриха да има приходи от по 4 лг, че да си имала друга такава.
    И отново повтарям - форумният екип не може да направи нищо повече. Ако желаеш - обърни се към съпорт.
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. .poli78.

    .poli78. Младши експерт

    Цъкалката я сложих вечерта след като я взех, сутринта забелязах, че дава само точки и съзнателно я махнах с надежда като я сложа, да се оправи, ноооооооооо, уви, ЛГ няма.
    Жалко за труда цяла седмица, всичко отиде на вятъра.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.