Проблем със занаятите

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от maqpan4o на 6.7.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    Давам пример с мармалададжията. Влизам да правя продукт. Отивам на последната страница. Избирам каквото ще правя. Влизам и, няма никой:
    [​IMG]
    Излизам от там и искам да се върна пак на страницата да избера друго и пак няма никой:
    [​IMG]

    Така с всички страници. След това отивам в другите занаяти и пускам навсякъде да се прави нещо без проблем. Връщам се при мармаладите и вече всичко е наред.
    Мисля, че проблемът е в първия занаят, който пускам да прави нещо. След това всичко се оправя. Моля за проверка :)
    ID: 23564719
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, влязох, но не открих проблема, появил се при теб. Изчистих ти кеша.
    В момента всичките ти занаяти са свободни, ако искаш влез да опиташ отново.
     
  3. Гайденов

    Гайденов Подрастващ автор



    с четене хората се просветиха
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    има и от двата продукта - желе 7 броя и фино желе 5 броя....
     
  5. Гайденов

    Гайденов Подрастващ автор

    значи затваря страницата на занаята, отваря я веднага и всичко ок
    ако нямаше по-долните междинни занаяти, изобщо няма да му даде да произведе междинния от трето ниво
    но това си е визуален бъг
     
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Проблемът е известен и ще бъде оправен утре, казаха.:)
     
    maqpan4o и .TAINNA. харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и при мен се получава същия бъг, но занаятите ми са развити до край и за сега не правя нищо.
    на всяка манджа си мерудия, но грешиш! Отварям и пак не е ок, няма ги нещата за произвеждане! Трябва да ида в друг занаят и после да се върна, за да се отпуши! Та недей да се изказваш вместо този, който има проблем!
    така ли оценяваш хората? >:(
    Много много благодаря :music::inlove:
     
    Кобрелия харесва това.
  8. Гайденов

    Гайденов Подрастващ автор

    ей ало, аз ли съм мерудия, нямам публикация, която да не е последвана от твоето "одобрение", без значение дали е ставало дума за съвет, бъг или предложение за промяна,( макар да не ми е ясно, защо по дяволите ми е нужно то?)
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Проблем-с-чатнито.21235/
    и да, съдейки по активността на играча, бих си направил заключението, че ОПРЕДЕЛЕНО му реших проблема и, че точно по тизи начин се решава този бъг.
    а ти спри да спамиш след всяко мое изказване
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    сега нека изясним нещата без да се палиш. Благодаря за линка. Помня темата, но я забравих, а и не я свързах със сегашния проблем. Щом одобрявам нещо писано от някого, значи съм съгласна с него и/или харесвам изказването. Нямам нищо против теб, но има моменти, когато наистина ми идваш в повечко. Извини ме. Ако си се подразнил от мен, пиши ми на личен и ще те разбера, но без яд, без кавги. Дай да си стиснем ръцете и да си играем играта :)
    За занаятите, Кобрелия вече каза, че има проблем и ще го оправят. Проблемът не зависи от наличие или неналичие на междинния продукт от предното или по-долно ниво на занаята. Така че, ОПРЕДЕЛЕНО не си решил проблема на играча пуснал сегашната тема :)
    Надявам се да лиснеш кофа вода на огъня и да не си съскаме за глупости :)
     
  10. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    Благодаря.
    Видях и написаното по проблема. Само че Гайденов определено не си ми решил проблема :) Имам налични продукти и междинни продукти в нивата, които са стигнали занаятите, но не се визуализират и не мога да пусна да се прави каквото и да било, поради липса на визуализацията. Докато БП решат проблема, единствения начин е да премина в друг занаят, да пусна нещо и да се върна там, където е имало бъг. Та Гайденов, благодаря все пак за желанието да ми решиш проблема :)
    Кобрелия, дали няма да е добре сегашната тема да се слее с посочената от Гайденов? Търсих тема, в която да пиша и, като не намери, пуснах нова :)
     
  11. Гайденов

    Гайденов Подрастващ автор

  12. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    При мен нито един занаят не действа,всички колонки са празни и нищо не може да се произвежда,
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. Гайденов

    Гайденов Подрастващ автор

    логни се във фермата си
    отвори занаята, който искаш да произвеждаш там на 3-то / 4-то ниво, което ще произвеждаш
    след като видиш, че остана бяло поле, върни на 1-во / 2-ро ниво от занаята и затвори страницата на занаята
    отвори я наново - ще те е върнал на първо ниво и тогава като натиснеш на желаното би трябвало да ти даде да произвеждаш

    важно да кажа, преди бъгът беше малко по-различен - ако нямаше междинни занаяти от по-долно ниво, нищо не помагаше.
    но какво да се прави, и бъговете еволюират.
     
    .TAINNA. и mimi123123456 харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Кобрелия е предала. Знаят за проблема и ще го оправят. Беше за днес, но май ще се забавят. До тогава пробвай каквото казват maqpan4o и Гайденов :)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.