Проблем и блокиране на играта

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Bamze на 29.1.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Bamze

    Bamze Болярин

    Здравейте, малко ми е трудно да опиша проблема, но все пак ще опитам.
    На полето Крайбрежието на корабокрушенците има някакъв проблем, който предизвиква блокиране на играта и трябва да направя релоуд, за да мога да продължа да играя. Случва се следното всеки ден. Отивам на въпросното поле и обирам готовите фигурки. По време на обирането играта се държи нормално. Обирала съм и на ръка и с помощна техника - и в двата случая проблемът се появява. След обирането искам да се преместя на друго поле. Играта не ми позволява да го направя. Трябва да я презаредя. Презареждам и отивам отново на Крайбрежието, за да проверя дали всичко е обрано. Произволна част от фигуррките стоят невдигнати. Позволява ми да ги обера за втори път и начислява точките отново. Това го проверих. Докато играя фермата, не включвам нищо друго като програма или сайт. Играя през браузър Хром, на лаптоп, с последна версия на Уиндоус 10, имам антивирусна програма Аваст. Този проблем го забелязах от няколко дни. Не знам какво да направя, за да го разреша. Моля за помощ.
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, а опитала ли си как се държи играта при теб в друг браузър?
    Съжалявам, но прекалено общо е описанието, за да може да се разбере какво се случва при теб и евентуално защо.
    Приятна вечер!

    П.П. Нещичко ще добавя: На играта при теб й трябва някакво време да предаде различни данни към сървърите на БП. И когато поради някаква причина блокира, може да не е успяла да предаде всички данни, вкл. за това че еди кои си предмети са вече обрани, затова след презареждане може да намериш нещо необрано.
     
    Bamze харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.