Проблем в парника в къщата

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от FrozenKiss на 9.7.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    От известно време има проблем в парника в къщата. Слагам растение за облагородяване. Когато е готово и трябва да го обера, бутонът Претърси саксиите не реагира, замръзва, а слотовете в съседния таб ги няма. Миналата седмица облагородявах елда ако не се лъжа, пак така имаше засечка. След рефреш се оправи, но не разбрах дали съм изгубила полученото от обирането. Все пак получих каквото исках и минах на хризантема. Сега искам да претърся саксиите и пак същия проблем. Бутонът не работи, слотовете ги няма. Не смея да рефрешна, за да не изгубя това, което ще даде бутонът.

    Ако може проверка. Сега оставям необрано, защото не можах. Ако може екипът да провери 1-2 пъти какво става. Благодаря :)

    ID: 13776070
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, влязох да проверя, оставащо време до следващо обиране е 7:07 часа и се вижда, че е обрано веднъж в 09:47:20 на 2022-07-09. Получила си 180 бройки хризантема.
    Възможно е да има някакво оплитане в играта, понеже и други подобни грешки се съобщиха, за което сме информирали. Подобрение и поправки да чакаме от идната седмица. За всеки случай изчистих кеша на акаунта.
     
    FrozenKiss и .TAINNA. харесват това.
  3. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Благодаря, но какво да правя? Да обирам или да чакам да оправят проблема? Трябва ми бонуса Любов към спец. тор. Ако играта го даде по време на този бъг, няма да мога да взема бонуса, ще увисна в дълго чакане пак да се падне. Няма да мога да взема и други бонуси, ако се паднат, защото при обиране излиза въпрос искам ли този бонус или не. Какво да правя?
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Ако решиш да обираш и го няма пак бутона, можеш да изчакаш и да не береш или да се обърнеш към нас, да оберем. Аз съм склонна да вляза и обера вместо теб, но не знам как това ще помогне, така или иначе можем да ти кажем какво си спечелила ако при теб не се покаже информационния прозорец. Другият вариант е да изчакаш до идната седмица, все пак крайното решение е твое... Съжалявам ако не те устройва, но ако намериш друго по-удачно за теб решение, разбира се го направи.
     
    FrozenKiss и .TAINNA. харесват това.
  5. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Бутона го има, но не реагира. Според мен не е до информационния прозорец, защото ако не се визуализира, поне трябва да излезне въпроса искам ли да взема за полученото, ако е някакъв бонус.
    Все пак ще почакам и няма да обирам докато се реши проблема.
    Благодаря за проверката и съветите :)
     
    Кобрелия харесва това.