Призив към Farmerama

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от bilq76 на 15.3.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. bilq76

    bilq76 Познавач

    Здравейте, не ми е много приятно да открия тази тема, но в условията за извърнедна ситуация в България /а и не само/ ми се наложи да споделя мнението си, не само като гражданин на Република България, но и като майка на 3 деца и не на последно място като играч на фермерама по вече от 9 години! Призовавам платформата ако има възможност да замрази временно разпродажбите на всякакви пакети, да отмени по възможност евенти, които изискват постоянно пребиваване в платформата, децата ни имат най голяма нужда от нас сега, за да не се обяви нулева учебна година! Вярвам, че много хора са на моето мнение, дано всички да сме здрави!
     
    [[Fermerkaa]], tani1980, cerecelko и 9 други харесват това.
  2. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Аз предлагам да отпуснат някаква компенсация от сорта на бонус код COVID19 например, безплатна техника за месец, супер храна, супер тор, +1 бонуси, монетки и още много неща могат да се предложат при добро желание. Да зарадват фермерите в периода на изолация.
    Бъдете здрави!
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    е, може да не е за месец, но поне за периода на изолация БП да отпусне въжето и да направи дарения на своите играчи :D
     
    kakata13 и dedoto харесват това.
  4. cerecelko

    cerecelko Подрастващ автор

    Много добра идея за баш-модераторите !!! Да свикат кризисния щаб и да решат малко по облекчен режим на фона на извънредното положение в държавата дори в играта !!! Благодаря на bilq76 за предложението и аз съм от 8 години в играта и мисля , че е редно да има поощрения и леки бонуси за всички !!! Бъдете живи и здрави и продължавайте напред !!!!!
     
    Последно редактирано от модератора: 20.3.20
    bilq76 и .TAINNA. харесват това.
  5. bilq76

    bilq76 Познавач

    Не става въпрос за компенсации и бонуси, при нас положението е меко казано тежко, за сега сме до 13 април в домовете си, но според учебното настоятелство така ще е до края на април, децата учат онлайн доколкото е възможно това, различни класове са, учебният ден започва в 9.00 и най често завършва около 18.00ч. на всичкото отгоре днес решиха, че от четвъртък /26.03/ ще учат по съвсем нова и непозната платформа! От миналият понеделник фермата за мен стана мираж, има отворен прозорец, но не мога да стигна до него:sleepy:, жалко за играта! Ако не свърши това положение може би ще се оттегля, както много други направиха, в момента зависимоста ми идва в по-вече!:(
     
    tani1980, milkoga1, Zlobara и 4 други харесват това.