Посещение във фермите

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от shmatkaaa91 на 15.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    Мисля, че ще е хубаво да има някаква опция с възможност да разгледаш фермите на приятелите си. Да ги посещаваш , да оценяваш може би също :) ще е интересно :)
     
    chocho87 и xari_myri харесват това.
  2. lekence

    lekence Активен автор

    Глупости........що реши че искам гости?!
     
  3. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    Ами за такива като теб, за които това е глупост просто няма да дадеш достъп и готово ;)
     
    xari_myri и chocho87 харесват това.
  4. chocho87

    chocho87 Стажант

    Идеята ми харесва много :)
     
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    категорично съм против-.-ако бъде въведена такава опция от съображение за сигурност, съветвам те да направиш точно това8)после да няма, де ми е заека и тн:)
     
  6. desi232

    desi232 Посланик

    от посещението няма как да ти вземат заека или нещо друго,ти и нямаш паролата.в другите игри я има тази опция,влизаш и помагаш на съседа или приятеля като обираш,на теб ти дава точки а на него продукта и точките
     
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    абе, ти не ма учи как са правят децаxDвлизам обирам та и ти фърлям стоката по 0,19мп на пазара:pа тука и без опция по цели акаунти са крадяха8)и бп не носи отговорност
    пп сега ко ти пречи да си поканиш гости o_OxDдаваш им ник и пас и си готоваxD
     
    Последна редакция: 17.6.15
  8. desi232

    desi232 Посланик

    не се дава нито ник,нито парола,в фейсбук има игра farmville и там има такава опция,така че ти трябва да се учиш как се правят деца,като си бос в тея неща не се обаждай там дето не те викат
     
    Eli1200 харесва това.
  9. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Деси, ника и паролата са точно за това, да не влиза никой.
    Подкрепям мнението на Ваня. И без такава опция, често има оплаквания, че нещо не е наред ( може някой от семейството да е влизал, може приятел, може и да е хакната фермата).
    Определено съм против предложението.
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    То преди имаше възможност да си направиш снимка на фермата и другите да я оценяват и имаше и класация според тези оценки (която лесно се манипулираше с помощта на приятели).
    Но принципно може би е възможно посещение на чужда ферма без право да се прави нещо в нея, само да се разгледа.
     
    xari_myri харесва това.
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    оф, кога стана гъносчия, кога ти почерня гъза8)както ти казах мож и сега да си каниш когото искаш на твоя отговорност-.-на мен гости не ми трябват8)
     
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:ти довчера де беше мъo_Oне беше ли в екипа 8)не знаеш ли , че у фентазито го има това8)чудя са как си отикала толкоз време на хранилка, че то кът та чета напоследък ни за кеш си чувала ни за нищо8)
     
  13. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Ваня, много те моля, без заяждания и обиди .... Никой не е длъжен да прави проучване на всички игри в нета.
    В спора се ражда истината, ни ми се струва, че.... спор няма ... поне в момента...
     
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    къде видя обида и от кога истината е заяждане:eek:8)фентазито е игра на БП както знаеш

    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/За-феите-и-приказния-свят.10644/
     
    Последна редакция: 17.6.15
  15. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Колеги и колежи без спорове моля хехехе,май забравихте брилянтната идея админките да ни шетат фермите,ми да вземат и да ни ги снимат и лайкове да ни праскат,ми тъй де ко ся само с едно обиране ли да ги товарим,а ма ха ходат са потриват по цял ден нищу не вършат най мноо да врътнът некой парцал.....хохохохооо
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  16. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    С риск да мина за негостоприемна -
    и аз не ща да отварям приемна!
    Неканени гости? Опазил ме бог!
    И после - лъвът се готви за скок...
     
    Борко и sm0uk3r71 харесват това.
  17. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDхаха...... ти па фотажии да ги правим xDнаправо да стават екскурзоводи xDвиж ората фото не щат, искат разходка с лодкаxD
     
    Торнадо73 харесва това.
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Ако евентуално бъде направена такава опция, предполагам ще бъде единствено със съгласието на домакина, така, че всички да бъдат удовлетворени. Не мисля, че ще поканя някой все пак... Предпочитам програмистите да наблегнат на рифа и пускането му и да изпълнят обещанията си;)или поне част от тях...
     
    shmatkaaa91 харесва това.
  19. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ма кто са замисля туй за екскурзийти не е лоша идея ш късами билетчита да се разбира есемес за 30 лалота и да разгляят хората,поне има ко да видят по нашти ферми,админкити обачи сигур ш искат процент хехеее,па разходка с лодка на някоя фермерка мой и да подсигуря колко муй,хех
     
  20. desi232

    desi232 Посланик

    явно вие не можете да разберете какво има предвид shmatkaaa91 теб не те посещават с твоя ник и парола,значи по нагоре се опитах да ви обясня с друга игра за какво става въпрос,в farmville в фейсбук има съседи подобни на фермерама,но там като цъкнеш на снимката на сеседа и влизаш в фермата му,започваш или да ториш,да поливаш или пък да обереш дърветата.ти не можеш да му продадеш стоката нито пък да я вземеш за теб,
     
    Торнадо73 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.