Покупка на редове с облаци

Дискусията в/ъв "Технически проблеми" е започната от лудакрава1 на 29.11.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Здравейте, има два нови реда.Не ми излизат в новините за покупка.В градината ги имам в зелено, все едно съм ги купила ,а не съм.Не ми разрешава никакво действие по тях .Може ли нещо да се направи по въпроса?.Благодаря.
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Поредица от облачета Летен бриз е едната редичка, а другата е Празник на реколтата за класиралите се в топ 500
    Наистина Летен бриз не препраща никъде
     
  3. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Не! Зловеща стъпка назад във времето и Весел май, това са редовете
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Зловеща стъпка назад във времето са два реда и ги имам. Те са от пълнолунни евенти
    FAQ - Зловеща стъпка назад във времето | Farmerama BG

    Предложение - Разпродажба за Небесната градина - Весел май | Farmerama BG
    Имам и този ред
    Стари редове са. Моят ред Летен бриз също е стар и може би не съм го купила, но сега излиза все едно се предлага да го купя, но няма препратка за покупка
    Предложение - Разпродажба за Небесната градина "Летен бриз" | Farmerama BG

    Така че, екипът ако може да попита защо в небето се визуализират некупени редове без препратка към покупки в настоящия момент. Предполагам, че в БП пак нещо са изтървали, както стана в неделя с намалението :)
     
  5. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Трябва ми админ или модератор, не инфо за редовете.
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ще почакаме :) нека поставят въпроса нагоре. Може би има и други играчи, които не са забелязали такива редове или не са обърнали внимание, че има проблем.
    ID: 14069390 за всеки случай
     
    лудакрава1 харесва това.
  7. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Ти хапчетата не си ли пи днес, ма xDxDxDxD Аз имам проблем не ти, мани са от тук с туй ИДxDxDxDxDxD Марш о Топа да наливаш xDxDxDxD
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    като ми се катериш по тиквата губя ума и дума xDxDxDxD наливам аз ама вече май газя в дълбоките води, от пръстите си смуча xDxDxD
    И да ти кажа, и аз имам проблем не си само ти. Тоя Летен бриз защо ми се куми там в небето? като твоите редове?
     
    лудакрава1 харесва това.
  9. *ПчеличкатаМая*

    *ПчеличкатаМая* Подрастващ автор

    мисля, че това са редовете, обявени за закупуване сега: В новините, в Разпродажби има оферта за пакети Небесна градина. Ако чукнете на Купи, препраща към купуване с карта и там излизат посочените от вас редове :) Дали го обясних правилно не знам, но така са го омотали, че човек да не може да разбере кое за какво и от къде е. При мен единия ред има три цъкалки, които трябва да купя. Цъкнах на едната и ме прати в пакетите от новините.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Ами аз го обясних и пак ще го обясня.Имам два реда от днес по който не мога да извърша никакво действие.Изглеждат така все едно съм ги купила, а не съм.Не ми излизат в новини, в магзин никъде.Не мога да ги закупя и не мога да поставя цъкалките върху тях.НИЩО.Просто са си там.Затова казах , че ми трябва мод или админ с по компетентен отговор, защото явно имам проблем.
     
    .TAINNA., *ПчеличкатаМая* и dedoto харесват това.
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Вероятно става въпрос за целева продажба, т.е. предложение към някои играчи, всички знаем, че пускат такива.
    Че този, към когото е адресирано предложението, вижда редовете за закупуване ето така:
    [​IMG]
    А поради някаква причина при останалите (необхванати от целевата продажба) се виждат като при събитие, но не препраща никъде.
    Толкова мога да кажа по въпроса в този момент.
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Весел май, Люляк и Летен бриз, 3 реда излизат при мен в синьо и ме препраща да ги купя.
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    А кога можеш да кажеш нещо по конкретно, защото това ми е ясно.Имам интерес към единият ред, но в този момент не виждам кой може да разреши проблема
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин


    [​IMG]

    За такъв проблем става върос - реда е в зелено и не разрешава никакво дейстивие - покупка или поставяне на предмети. От 3-те реда пуснати ми за целева продажба само при този го има проблема. С Весел май и Люляк няма проблем.
     
    Последна редакция: 29.11.22
    .TAINNA. харесва това.
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Въпросът е зададен нагоре по веригата в ранния следобед. Когато има отговор, ще бъдеш информирана.
    Съжалявам, но с друго не мога да помогна. Приятна вечер!
     
  16. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Благодаря ,приятна вечер и на теб
     
    .TAINNA. и mushnu4ka харесват това.
  17. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, два са пакетите, които съдържат по два реда. Ако вече имаш едната поредица от пакета, другата ти излиза, но не можеш да я купиш.
     
  18. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Здравей, излизат ми два реда като упени и то от различни пакети.Явно преди съм купила част от пакетите(защото е позволявало) и сега ми излизат остатъка.Но не мога да купя, така ли.Нищо не може да се направи , въпреки , че проблема и грешката не е моя?
     
  19. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Твоето обяснение е приемливо, но защо при ka-linka излизат три реда от двата пакета за купуване?! Тя трябва да има вече един ред закупен от едната поредица. Защо тогава ѝ е активен другия ред за купуване?!

     
  20. ka-linka

    ka-linka Пазител

    С парички през банката не съм купувала никога нищо за играта.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.