Дискусия: Търговия и подаръци

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.11.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Ако имаш пълно доверие на някой, може той да пусне офертата. Гледат последното IP, с което влизаш.
    Този който предлага и този който взема , трябва да имат различни IP.
     
  2. Kalina_fermer

    Kalina_fermer Младши експерт

    Благодаря на .didi2002. за прилепите
     
    .didi2002. харесва това.
  3. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Търся си слива ХХL, че ми е само една, мога захарен клен да подаря ;)( шегичка ). Заменям за бяла топола , или дърво на желанията ХХL.
     
  4. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    пиши ми на лично ще ти пратя не търся нищо
    ПИТ свършва а не си ми пратила още нищо в замяна за 7 те цъкалки който ти пратих да не би да не са дошли? да искам проверка ако е така
     
    daniva76 и pepa551 харесват това.
  5. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Комшу, готвих до одеве и сега влизам... дойдоха, казвай бръже кое си хареса освен Гъбата на точки! Имам още доста цъкалета, особено Подскачащи плажни топки, Пич, оправи ми шейната, имам и някои неонови обори... Казвай кое си хареса и мятам, докато още има време!
     
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    писах ти на лично какво искам прочети си совата освен гъба друго не ме блазни метни 5 гъби
     
  7. milena7004

    milena7004 Експерт

    Здравей,можеш ли да актуализираш списъкът с това,което търсиш?Ако мога ,ще помогна ?Не търся нищо в замяна!
    П.П може и на лично:)
     
    Последна редакция: 5.2.23
  8. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Тогава ще ти метна обратно 6 цъкалета - вчера ти метнах предпоследната Гъба на точки, остана само една. Мога да ти дам Немъртво съкровище или Клопка за хамстери от скъпите цъкалки. Имаш ли претенции кои да са, или по избор да ти върна от седемте, които ми изпрати?

    За Гъбата ми писа вчера на лично, като ми прати двете цъкалки - благодаря за което! Гъбата веднага ти я пратих. Днес ми прати доста цъкалета, но не ми писа какво искаш в замяна за тях от моите. Пратила си ми 2 съобщения, че си правя гавра с теб. От 13 години съм в тая ферма и никога не съм злоупотребила с никого!!! Сега ще ти върна обратно цъкалките!
     
    Последно редактирано от модератора: 5.2.23
  9. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    чети добре какво съм ти писала още преди да ти пратя ти писах не 2 а 4 сови имаш без тарикътлици само никога не пращам нещо без да съм казала какво искам или не искам прати каквото искаш или ги връщай
     
  10. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Току-що ти изпратих и 7-те цъкалки обратно.
     
    .water. харесва това.
  11. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] и другите 2 няма смисъл да качвам но не се прави така не с тарикътлък първо да кажеш пращай а после ма аз нямам това или онова аман от играчи с главно И аз можех и да ти ги подаря така но ти дори и не писа цял ден ми кажи бе че нямаш не да си играя аз да търся из фермите си стари цъкалета ти да не си мислиш че е без цена това или пък да хабя лицензи. И пак кажи че не съм ти писала не се оказвай неподготвена поне лека и спокойна. п.с от тук на сетне ще ми е за урок на никой нищо преди да прати той
     
    Последна редакция: 5.2.23
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Към Екипа:
    Искам да изпратя Обитание за патици на съсед, но не излиза в подаръците. Има ли забрана за цъкалката?
     
  13. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Така е, писала си какво искаш, но почнах да чета от последните съобщения, не споря, и до това съобщение стигнах сред многото. За всяка цъкалка съм готова да пратя друга, от която имам повече бройки, макар и на много по-висока стойност! Вчера имах 4 Гъби на точки - една пратих на теб в замяна на твоите 2, една размених в системата за липсваща ми цъкалка и една изпратих вчера на играч, който ми прати също 2 цъкалки и не искаше нищо в замяна, но аз не мога така и не ми е удобно - без нищо! Така че в тарикатлък айде да не се обвиняваме! Най-малкото можеше да ме питаш дали имам още от гъбата на точки, преди да ми пратиш цъкалките днес, а не да ме обвиняваш че се гавря с теб едва ли не... Нищо не искам даром и винаги когато търся нещо, пиша какво мога да предложа в замяна! Винаги! Всеки един, който ми е подарил нещо, го питам на лично какво да пратя в замяна, ако нищо не си избере - пращам по свой избор! Аз винаги съм била на принципа, че не може само да искаш да взимаш - трябва и да даваш!
    Колкото до уроците - и аз научих един нов днес!
     
  14. -Ivo89-

    -Ivo89- Подрастващ автор

    Първо даваш нещо,което е почти без стойност,а искаш в замяна неща,които се търгуват добре.Второ-пишеш ,че се гаврят с теб,а гаврата я правиш ти!!!И трето:ако ти търсиш тези цъкалета,а играч ти ги предложи за 5гъби,или5мелодиИ-ти ще ги размениш ли???(много държа да отговориш на този ми въпрос)О ,има и четвърто!Ти сега ,защо се гневиш?Защото не "прекара"другарчето,или ,защото изгуби 7 лиценза?Супер зле си ,жено!Вземай мерки на време!!!И сега по темата.Търся,хари!Пишете тук ,или на лично!П.П Вече не търся хари!Безкрайни благодарности на фермерката,която ми изпрати!
     
    Последна редакция: 5.2.23
  15. daniva76

    daniva76 Напреднал

    И аз вчера това се чудих, май не е разрешена, макар че за другите цъкалки от реда няма забрана и се разменят.
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    1-Во точно защото е старо и го нямат новите е с по голяма стойност от гъбата.2-Гаврата е с мен потвърди се с признанието и че съм писала какво искам,3-Да с главно Д щом е да си запълня редовете давала съм и пак ще давам.Гневя се на себе си, но си взех поука за напред,5-то да мерките са обецата на ухото ми ;)съдия изпълнител
     
  17. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Никога не е била разрешена. Беше добра цъкалка на времето, но не я разрешиха. И аз имам доста по сателитки.
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    жалко, реда на приятелчето ще остане ненареден, а исках да помогна. Благодаря Жанче :)
     
  19. .didi2002.

    .didi2002. Подрастващ автор

    Аз искам да благодаря на всички, които се отзоваха и ми помогнаха да се сдобия с оборите и дръвчетата които нямах. Не поискахте нищо в замяна, затова ви изпратих на всичките по едно малко подаръче. Успех и още веднъж Благодаря!
     
    Последна редакция: 5.2.23
    -niksan-, Кобрелия и .TAINNA. харесват това.
  20. Kalina_fermer

    Kalina_fermer Младши експерт

    Търся Терариум за гекони оранжев - пишете какво искате в замяна
     
    daniva76 харесва това.