Дискусия: Търговия и подаръци

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.11.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Търсиш ли? Ако да, драсни ми във фермата на ник mushnuk, имам за даване.
     
  2. kismit

    kismit Активен автор

    Здравейте! :) Ще запиша какви дървета и обори нямам, защото не помня кога са били пуснати във фермата. Извинявам се, за което. Дървета - жълт старейшина, секвоя албинос, четинест бор, трепетлика, люляково дърво, пламъчно дърво, гъмбо - лимбо, купуасу. От оборите - морж, гнездо на какапо, хабитат на окапи, хабитат на дракон комодо, хабитат на оцелоти. Моля, ако са разрешени и някой има за размяна, нема ми пише съобщение кое за какво разменя на ник слънчево_настроение
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, ще видя какво от позволените неща мога да изпратя.
    Само ще вметна, че люляковото дърво, пламъчното дърво, гъмбо-лимно, купуасу са дървета, които се отварят със златни банани и се купуват в магазина срещу МП.
    Приятна вечер!

    П.П. Пратих каквото е позволено от дърветата и оборите без тези, които могат да се купят срещу МП, и без дракон комодо, от който имам един единствен понастоящем (беше награда в някакво събитие, не е от загадъчни).
     
    Последна редакция: 8.12.22
    tanyamery харесва това.
  4. kismit

    kismit Активен автор

    Благодаря, Муши! :) Бях закупила дърветата от Острова, но не съм ги поставила на полето, затова не ги виждах, а и нямах плодове от тях в плевнята, затова ги написах като липсващи.
     
    mushnu4ka харесва това.
  5. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Търся цъкалката ПАРЧЕТА ТОРТА, ника ми е същият
     
  6. .didi2002.

    .didi2002. Подрастващ автор

    Здравейте . След шест годишно прекъсване , отново реших да се включа в играта . Накупих доста обори и дръвчета .Нямам все още Окапи и Варан . Ако някой има излишни , ще съм благодарна да разменим . Никът в играта ми е същият .

    Благодарение на Ралицаник,вече имам и тези обори!
     
    Последно редактирано от модератора: 9.12.22
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз заложих в разменките ама дали ще се намери, не знам. При мен има само една цъкалка, но я търсят срещу неонов обор
     
    лудакрава1 харесва това.
  8. galinad12345

    galinad12345 Активен автор

    Търся езеро за риби Плеко. Помощ
     
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    търся Копринена ферма и Риба плеко. Също и цъкалката Парчета торта от реда Разходка в рая. На личен срещу какво се заменят :)
     
  10. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Търся цъкалкате : Падението на ските и Поддържай огъня :)
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Само да опаковам "Падението на ските" и пращам, другата я нямам.
    :)
     
  12. Kalina_fermer

    Kalina_fermer Младши експерт

    Търся XXL на дърветата ; кайсия,японска мушмула,стайна ела,сладък кестен,ракитник.японски клен,липа,жълта табебуя,червена елша,дрян,глог,бъз
    Пишете какво искате в замяна
     
    Последна редакция: 9.12.22
  13. zs_mark61

    zs_mark61 Стажант

    Здравейте, имам доста липси в обори и дървета, та ако някой може да помогне очаквам да пише за какво заменя- търся обори: дракон, окапи, дъгова пъстърва, дървета алена глициния, райска птица, картофено дърво.
     
  14. -igrata99-

    -igrata99- Подрастващ автор

    Здравейте, търся си Мегеланов бук, дърво Калистермон, Сейби, Гравиола, Китайска ягода, Смарагдов варан, Токачка, Колибри, Панголин, Богомолка, Пингвин и Медуза. Пишете ми на лс какви неща искате в замяна
     
  15. nasko9898

    nasko9898 Подрастващ автор

    Здравейте, търся си едно умишлено препъване от последния евент.
     
    -sheherezada67- харесва това.
  16. zs_mark61

    zs_mark61 Стажант

    Имаш вече медуза и китайска ягода
     
  17. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    пратих от всичко, освен глог...
     
  18. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    Пращам огъня,незнайно защо,имам 2 бр.
     
  19. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    пратих всичко без дракон, пъстърва и картофено дърво.

    пратих всичко без колибри и панголин
     
    Последна редакция: 9.12.22
  20. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Благодаря на отзовалите се ;):):)
     
    mushnu4ka харесва това.